اخباراخبار ورزشی

احمد مجدزاده کیست؟ (مصاحبه جنجانی احمد خطر)

احمد مجدزاده کیست؟ گوینده جمله جدی میفرمایید؟

جمله جدی می‌فرمایید این روزها فضای اینستاگرام را به خود اختصاص داده است. ماجرا معروف شدن این مشاور چیست؟ اصلاً آیا احمد مجدزاده کیست؟ 

احمد مجدزاده زاده سال 1340 و کشتی گیر تهرانی است.  او توانست سال 1383 مشاور فرهنگی باشگاه پرسپولیس شود و آن زمان حجت اله خطیب مدیریت را بر عهده داشت.

سال بعد به‌واسطه محمدرضا طالقانی به‌عنوان مشاور فرهنگی فدراسیون کشتی انتخاب و هم اکنون مسئول امور فرهنگی فدراسیون کشتی است.

لوله‌کشی مشروبات الکلی

این روزها یک مصاحبه در فضای مجازی پخش شده و همه فضا مجازی را تحت تاثیر خودش قرار داده است. در آن مصاحبه احمد مجدزاده، از لوله‌کشی مشروبات الکلی به ورزشگاهی در آلمان صحبت می‌کند.

مسئله‌ای که به‌گونه‌ای تمسخرآمیز مورد تردید و انکار کارشناس فوتبالی برنامه قرار گرفت و به‌سرعت در فضای مجازی دست‌به‌دست شد تا تبدیل به بحث داغ کاربران و اصطلاحاً میم اینستاگرامی شود. البته درستی این حرف بعداً ثابت شد.

احمد خطر

 ورزشگاه فلتینس

 چند سال پیش با ورود کرونا به زندگی‌مان و شروع قرنطینه خبری در روزنامه بیلد آلمان منتشر شد. خبر این‌گونه بود که: ورزشگاه فلتینس تیم فوتبال شالکه با ۵ کیلومتر خط لوله آبجوی ورزشگاه را از کارخانه دریافت می‌کند.

در آن زمان بدون برگزاری هیچ مسابقه‌ای، هزاران لیتر آبجو روی دستشان مانده بود و به دلیل قرنطینه کرونایی و برگزار نشدن مسابقات این ورزشگاه ناچار شده بود ذخائر آبجو را بیرون بریزد.

همچنین به گفته خودشان لوله‌کشی مشروبات الکلی از کارخانه تا ورزشگاه تیم شالکه به ۲۰ سال قبل باز می‌گردد و حتی در زیر زمین نیز تجهیزات سرمایشی برای این کار طراحی و اجرا شده است.

بلندترین خط انتقال لوله آبجو در ورزشگاه Veltins-Arena ولتینس آرنا تیم شالکه ۰۴ آلمان است. اسپانسر تیم شالکه شرکت آبجوسازی ولتینس است. در این ورزشگاه ۵ کیلومتر لوله و ۵۲ مخزن هزارلیتری و سرعت ۴ لیتر در دقیقه در سطح ورزشگاه آبجو در دسترس است.

چقدر این مقاله واستون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا رایتون ثبت بشه

میانگین امتیازات 3.5 / 5. تعداد رای های شمرده شد: 6

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میده!

زهرا سامره

من با تجربه‌ام به شرکت‌ها از طریق تولید و توسعه محتوا کمک می‌کنم تا کسب‌و‌کار خود را رشد داده و به اهداف خود برسند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا