سبک زندگیسرگرمی

نشانه های خیانت در مردان + خصوصیات مردان خیانت کار

چگونه بفهمیم مردی در حال خیانت است؟ روش‌های برخورد با آن چگونه است؟

آیا می‌دانید نشانه‌های خیانت در مردان چیست؟ یکی از چالش‌برانگیزترین مشکلات در هر رابطه‌ای مسئله خیانت است که به طرفین، آسیب بسیار زیادی وارد می‌کند. در این مطلب از جوان ایرانی به بررسی این موضوع پرداخته و برای شما بیان می‌کنیم که ویژگی‌های مردان خیانت کار چیست و چگونه باید با آن‌ها برخورد کنید.

 

نشانه‌های خیانت در مردان

نشانه‌هایی که در ادامه بیان می‌شود به این معنا نیست که هر مردی آن‌ها را داشته باشد، پس در حال خیانت است. بلکه با دیدن این علائم باید بیشتر مراقب خود و زندگی‌تان باشید و این احتمال را بدهید که ممکن است مرد خیانت کاری باشد!

شکست در ارتباط با هم

معمولاً مردانی که در حال خیانت کردن هستند، تمایلی برای ارتباط با همسرشان ندارند. درواقع آن‌ها مسائل روزمره را برای همدیگر تعریف نمی‌کنند و عبارت دوستت دارم را به زبان نمی‌آورند.

مسافرت‌های طولانی مدت

نشانه های خیانت در مردان
نشانه های خیانت در مردان

اگر همسر شما به جای اینکه تعطیلات آخر هفته را با شما سپری کند، به سفرهای طولانی مدت می‌رود، وقت آن است که شک نکنید شاید در حال خیانت کردن به شما است. البته به این معنا نیست که هر مردی که سفر می‌کند، پس در حال خیانت است. برخی از مردان به دلیل شغلی که دارند، نیاز به مأموریت‌های مختلف به شهرها را دارند. اما مسافرت‌های طولانی بدون دلیل بویی از خیانت مردان می‌دهد.

فراموش کردن مناسبت‌های مختلف

اگر همسر شما مناسبت‌های مختلف مانند روز تولد، سالگرد عقد، عروسی و مواردی از این قبیل را به طور کلی فراموش کرده است، هدیه نمی‌خرد، به شما توجه نمی‌کند، ممکن است در حال خیانت کردن به شما باشد.

ابتلا به بیماری‌های مقاربتی

اگر زوجین از لحاظ جنسی سالم هستید اما شوهرتان به یک‌باره مبتلا به بیماری‌های مقاربتی می‌شود، این احتمال را بدهید که شاید در حال خیانت کردن به شما است.

سرد مزاجی مردان

مردانی که در زندگی و روابط مشترک به همسر خود خیانت می‌کنند، بسیار بی‌عاطفه شده و نسبت به مسائل مختلف بی‌تفاوت هستند. آن‌ها حتی نسبت به خواسته‌ها و نیازهای همسرشان سرد و بی‌میل رفتار می‌کنند.

۱۴راهکار کاربردی برای افزایش میل جنسی را در این مطلب بخوانید:

افزایش میل جنسی

توجه بیش از حد به ظاهر

هرچند نظافت، تیپ زدن و مراقبت از خود بسیار خوب است و برای ارتباط با دنیای پیرامون ما الزامی است، اما اگر مردان توجه بیش از حد به ظاهرشان داشته و برخی از نشانه‌های دیگر را نیز داشته باشند ممکن است نشان‌دهنده این باشد که همسر شما در حال خیانت کردن است. به عنوان مثال همسر شما بیش از حد بیرون از منزل می‌ماند. لباس‌هایی می‌پوشد که تا به حال شما آن‌ها را ندیده‌اید و همچنین لباس‌های بسیار زیبایی می‌پوشد که در مواقع عادی با اجبار شما حتی یک‌بار هم نپوشیده است.

دوری کردن از شما

اگر شوهرتان از شما دوری می‌کند و درواقع نمی‌خواهد هیچ جای مشترک با شما بیاید، حتی تمایل ندارد یک خرید ساده با شما انجام دهد، نشان‌دهنده شروع یک خیانت است. او نمی‌خواهد با شما باشد، زیرا علاقه‌اش به شما بسیار کم شده، همچنین به دلیل خیانت، احساس گناه درونش ایجاد شده و نمی‌خواهد اوقات خودش را با شما بگذراند. البته افرادی که پس از انجام کاری احساس شرم و گناه می‌کنند، دیگران را نیز متهم به کار اشتباه می‌کنند. آن‌ها ممکن است شما را متهم به خیانت کنند، حتی اگر اهل آن نباشید.

دعوا بابت مسائل جزئی

اگر جدیداً همسر شما برای مسائل و مشکلات جزئی دعوا می‌کند، درواقع سر هر مسئله‌ای بحث می‌کند، یکی از نشانه‌های مردی است که در حال خیانت کردن است. چنین مردی به هر موضوعی گیر می‌دهد! حتی اگر وسایل او را جابجا کنید، و یا یک موزیک ساده گوش دهید با شما جنگ و دعوا راه می‌اندازد‌.

تراکنش‌های غیرطبیعی در حساب

مردی که در حال خیانت کردن است، ممکن است تراکنش‌های غیرطبیعی در حساب بانکی‌اش ایجاد شود. به عنوان مثال واریز یا برداشت غیرطبیعی داشته که برای شما بسیار عجیب است. در اینگونه مواقع باید فوراً دلیل آن را جویا شوید! شاید برای خود شما و زندگی‌اش آن هزینه را خرج کرده است و خیانتی در کار نیست!

ایجاد شماره ایمیل جدید

هر زن و شوهری باید حریم شخصی خودش را حفظ کند و شما نباید در تمام کارهای همسرتان دخالت کنید! اما اگر شوهر شما اطلاعات شخصی‌اش را بیش از حد از شما پنهان می‌کند و یا شما متوجه ایجاد یک اکانت جدید در شبکه‌های اجتماعی به غیر از نام او شده‌اید،  وقت آن است که به او شک کنید شاید در حال خیانت کردن به شما است.

محبت زیادی از سوی مردان

مردانی که در حال خیانت کردن هستند، ممکن است بیشتر از قبل به همسر خودشان محبت کنند. درواقع یا به آن‌ها به دلیل عذاب وجدانی که دارند بیش از حد معمول عشق می‌ورزند، یا اینکه قصد دارند با اینگونه محبت کردن حس شک و تردید شما را از بین ببرند‌. اینگونه مردان ممکن است هدیه‌های بسیار گران برای شما بخرند و یا به صورت غیرطبیعی به شما محبت کنند. البته این مورد به این معنا نیست که هر مردی که محبت بیش از اندازه داشته باشد، پس در حال خیانت کردن است! صرفاً این موضوع را در اینجا ذکر کردیم تا حواس شما به تمام جنبه‌های زندگی باشد.

مبارزه با افسردگی پس از طلاق: علائم آن در زنان و مردان چیست؟

مقابله با افسردگی بعد از طلاق

چه زمانی واقعاً خیانت رخ می‌دهد؟

نشانه های خیانت در مردان
نشانه های خیانت در مردان

خیانت به زمانی گفته می‌شود که واقعیت یک فرد با آن چیزی که به طرف مقابل نشان داده تغییر کند. به عنوان مثال اگر شریک زندگی شما یک معتاد جنسی است، یعنی رفتارهای اعتیادآور جنسی دارد، تصورات فرد مقابل نسبت به او عوض می‌شود. درنتیجه فردی که این مسئله را بیان نکرده به همسر خود خیانت کرده است. همچنین سایر رفتارهای آسیب‌زا مانند خشونت خانگی، آزار عاطفی، معنوی، جنسی یا مالی می‌تواند به نوعی آسیب ناشی از خیانت باشد.

توجه کنید که هر نوع خیانتی در زندگی بسیار آسیب‌زا و دردناک است. افراد ممکن است پس از مواجه‌شدن با خیانت مدام خودشان را سرزنش کنند.

 

علت خیانت مردها چیست؟

اگر شما عزیزان با علت خیانت مردان آشنا شوید، می‌توانید از ایجاد آن دلایل پیشگیری کرده و به بهبود شرایط کمک کنید. در این بخش از جوان ایرانی علت خیانت مردان را به طور کامل شرح می‌دهیم.

مواد مخدر یا الکل

افرادی که اعتیاد به مواد مخدر دارند و یا مشروبات الکلی مصرف می‌کنند، قدرت تصمیم‌گیری و اندیشیدن را از دست می‌دهند. درواقع آن‌ها ممکن است با افراد ناباب و یا زنان خیابانی آشنا شوند. این رفتارهای نادرست باعث ایجاد خیانت در زندگی می‌شود.

عدم بلوغ فکری

برخی از مردانی که هنوز به بلوغ فکری نرسیده‌اند، احساس می‌کنند که رابطه با فرد دیگر بسیار طبیعی است و آن را در زندگی توجیه می‌کنند. درواقع این‌گونه مردان درک درستی از زندگی مشترک ندارند.

تصمیم به جدایی

برخی از مردان تمایل ندارند که زندگی با همسر خودشان را ادامه دهند، درواقع آن‌ها قصد جدایی برای همیشه را دارند. اما می‌خواهند که زن خودش تقاضای جدایی بدهد! به همین دلیل خیانت می‌کنند تا آن خانم شوکه شده و رابطه را پایان دهد. برخی از مردان نیز که قصد جدایی دارند، درعین‌حال تمایل به تنها ماندن ندارند، درنتیجه قبل از اینکه رابطه خود با همسرشان را پایان دهند، خیانت کرده و با فرد دیگر وارد رابطه می‌شوند. این‌گونه مردان آنقدری شجاع نیستند که مسئله جدایی را خیلی شفاف با همسر خود بیان کنند.

چرا جوانان به زندگی مجردی و دور از خانواده علاقه دارند؟ در این مطلب بخوانید:

علت تمایل جوانان به زندگی مجردی

عدم احساس خوب نسبت به خود

نشانه های خیانت در مردان
نشانه های خیانت در مردان

برخی از مردان خودشان را خوشتیپ و خوشگل نمی‌دانند. درواقع آن‌ها مدام احساس می‌کنند که جذابیت کافی برای رابطه زناشویی را ندارند، درنتیجه این‌گونه افراد ممکن است برای اینکه نقص‌های خود را بپوشانند، به خیانت روی بیاورند. در این صورت آن‌ها احساس رضایت کرده و از تعریف و تمجیدهای فرد مقابل خوشحال می‌شوند.

نداشتن روابط مناسب با اطرافیان

مردانی که با اعضای خانواده رابطه خوبی ندارند، درواقع دوست‌های سالم برای گذراندن تعطیلات در زندگی خود ندارند، ممکن است در صورت نبودن همسرشان به خیانت روی بیاورند. درواقع آن‌ها به جای اینکه وقت خودشان را با خانواده و دوستان بگذرانند، زمان خود را با یک زن غریبه سپری می‌کنند.

برای جلب توجه زنان

برخی از مردان به دلایل مختلفی نسبت به همسر خود بسیار سرد می‌شوند و تمایلی به ادامه زندگی مشترک ندارند‌‌. در این صورت گاهی برخی از مردان به اشتباه دست به خیانت می‌زنند و احساس می‌کنند که در این صورت می‌توانند حسادت زنان را برانگیخته و آن‌ها را به زندگی برگردانند.

استقلال زنان

در برخی از زندگی‌ها، زنان زیادی مستقل هستند تا جایی که مرد خانواده احساس می‌کند که دیگر وجود او در زندگی ضروری نیست. در این صورت دست به خیانت می‌زند تا با فردی در رابطه قرار بگیرد که او را تکیه‌گاه بداند.

چقدر این مقاله واستون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا رایتون ثبت بشه

میانگین امتیازات 2.3 / 5. تعداد رای های شمرده شد: 4

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میده!

بهار علیزاده

همیشه بهترینِ خودم، خاص و منحصر به فرد! دیجیتال مارکتینگ و سئو نظرمه. زندگی برای من مسابقه نیست! از مسیر لذت می‌برم... راز خوشحالیِ من: کمک به دیگران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا