بازاریابی و فروشکسب و کار

بهترین مشاغل درآمدزا با کامپیوترهای قدرتمند چیست؟

نحوه کسب درآمد با کامپیوترهای قدرتمند + بهترین فرصت درآمد زایی

بهترین مشاغل درآمدزا با کامپیوترهای قدرتمند چیست؟ اگر شما هم جزو کسانی هستید که یک کامپیوتر قوی را تهیه کرده‌اید و نمی‌دانید به سراغ چه کارهایی می‌توان با آن رفت، در ادامه این مقاله با ما باشید تا به بررسی کامل مشاغلی که می‌توانید با این دستگاه‌ها انجام دهید بپردازیم. شما را با بهترین مشاغل پردرآمد و نحوه کسب درآمد با کامپیوترهای قدرتمند آشنا می‌کنیم.

کامپیوتر قدرتمند چه ویژگی هایی دارد؟

برای آنکه بخواهیم به معرفی بهترین مشاغل درآمدزا با کامپیوترهای قدرتمند بپردازیم، ابتدا بهتر است با این نوع از کامپیوترها آشنا شوید. در این خصوص می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارتند از:

 • مشخصات به روز: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در کامپیوترهای قدرتمند دیده می‌شود، مشخصات بروز آنها است. بنابراین شما می‌توانید این نوع کامپیوترها را با تهیه قطعاتی که مدل‌های آن به روز است، تهیه کرده و اسمبل کنید. به این نکته دقت کنید که مدل‌های جدید لزوما بهتر نیستند. بلکه بهتر است به سراغ مدل‌هایی بروید که می‌دانید قطعات قدرتمند هستند و با تهیه مدل‌های روز آن، می‌توانید از قدرت پردازشی این قطعات استفاده کنید. از سوی دیگر، بهره مندی از قطعات با مشخصات به روز به شما کمک می‌کند تا بتوانید از پتانسیل قطعاتی که در سال‌های جدید ارائه می‌شوند نیز استفاده کنید.
 • قطعات قدرتمند: یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که باید در این بخش به آن اشاره کرد، آن است که کامپیوترهای قدرتمند می‌بایست قطعات قوی داشته باشند. از جمله مهم‌ترین قطعاتی که کامپیوترها باید بهترین و قدرتمندترین آن را داشته باشند، می‌توان به پردازنده‌ها، کارت گرافیک و نیز پاور اشاره کرد. پیشنهاد ما آن است که مدل‌های به روز را در این بخش تهیه کنید.
 • قابلیت ارتقا پذیری: یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که می‌توان در این کامپیوترها مشاهده کرد، قابلیت ارتقا پذیری آنها است. در این حالت شما می‌توانید به سراغ قطعاتی بروید که امکان ارتقا آنها در آینده وجود دارد. این کار به ویژه در انتخاب مادربرد اهمیت بسیار زیادی دارد و برای کسانی که فعلا بودجه محدودی دارند، نکته بسیار مهمی درنظر گرفته می‌شود.

حال با فرض اینکه شما یک سیستم قدرتمند را تهیه کرده‌اید، در ادامه با ما باشید تا به معرفی برخی از بهترین مشاغل درآمدزا با کامپیوترهای قدرتمند بپردازیم.

راه های کسب درآمد با کامپیوتر چیست؟

ابتدا به سراغ راه‌های کسب درآمد با کامپیوتر می‌رویم که می‌توانید آنها را به سادگی انجام دهید. در این خصوص می‌توان به چند مسیر شغلی زیر اشاره کرد که عبارتند از:

 • خدمات اینترنتی: شما می‌توانید با یک کامپیوتر، امکان راه اندازی خدمات اینترنتی را داشته باشید. از جمله می‌توان به مشاغل کافی نتی اشاره کرد که به کمک آن می‌توان از یک کامپیوتر، تمامی داده‌هایی که نیاز دارید را دسته بندی کرده و برای مخاطبان خود ارائه کنید. این نوع از خدمات اینترنتی می‌توانند در هر جایی به کار روند و شما می‌توانید آن را برای موقعیت‌های مختلف جغرافیایی و برای گروه کاربران هدف متفاوت ارائه کنید. این نوع خدمات محدودیتی به اشخاص خاصی نمی‌شود و تنها لازم است تا مهارت‌های سرچ دقیق، یادگیری برخی فرآیندها و ارائه خدمات را آموزش ببینید و از یک اینترنت پایدار و قوی استفاده کنید.
 • منشی: یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید به کمک کامپیوترها انجام دهید، خدمات منشی گری برای مشاغلی است که مراجعات عمومی زیادی دارند. از جمله می‌توان به خدمات دفاتر وکالت، پزشک ها و غیره اشاره کرد که همه این افراد نیاز دارند تا برای ارائه خدمات خود به بیماران هدف، از یک منشی و خدمات آن استفاده کنند. شما می‌توانید به کمک نرم افزارهای مدیریت زمان، آفیس و کمی ارتباط اجتماعی خوب، این شغل را انتخاب کرده و به خدمت رسانی به عموم مردم بپردازید.
 • تایپ و خدمات آفیس: مورد دیگری که می‌توانید به کمک آن نسبت به راه اندازی کسب و کار خود اقدام کنید، خدمات تایپ و آفیس است. از جمله مشاغلی که می‌توان در این بخش به آن اشاره کرد، باید به خدمات تایپ، صفحه آرایی و غیره اشاره نمود. شما می‌توانید به کمک این مشاغل، امکان ارائه خدمات به بخش بسیار زیادی از جامعه از جمله معلمین، دانشجویان و طلاب و افراد دیگر را داشته باشید. همچنین این مشاغل نیاز هر روزه افرادی است که هرساله در این حوزه‌ها وارد می‌شوند. شما می‌توانید خدمات را برونسپاری کرده و امکان کسب درآمد در حالتی که بیش از حد سفارش دریافت می‌کنید را نیز داشته باشید.
 • خدمات پشتیبانی: شما می‌توانید با کمک کامپیوترها، امکان ارائه خدمات پشتیبانی را داشته باشید که برخی از آنها می‌توانند در زمره بهترین مشاغل درآمدزا با کامپیوترهای قدرتمند قرار بگیرند. در این حالت شما می‌توانید با کامپیوتر، امکان تعامل با سیستم‌های مختلف را داشته باشید که می‌توانند به راحتی امکان تعامل شما با مشتریان را داشته باشند. از جمله کارهایی که می‌توان در این بخش به آن اشاره کرد، عبارتند از: ارائه خدمات پشتیبانی وب سایت، فروشگاه و غیره.
بهترین مشاغل با کامپیوتر کدامند؟
بهترین شغل ها پردرآمد با کامپیوترهای قوی
کامپیوتر قدرتمند چه ویژگی هایی دارد؟
مشخصات کامپیوتر قدرتمند

روش های کسب درآمد با کامپیوترهای قدرتمند کدامند؟

حال لازم است به سراغ بهترین مشاغل درآمدزا با کامپیوترهای قدرتمند بپردازیم که می‌توانند درآمدهای خوبی را برای شما ارائه کنند. با این حال بهتر است برای انجام چنین کارهای، وقت و زمان کافی را درنظر داشته باشید که در ادامه می‌توان راجع به آن گفت:

 • طراحی و دیزاین: یکی از مهم‌ترین و بهترین مشاغل درآمدزا با کامپیوترهای قدرتمند، طراحی و دیزاین است که می‌توانید به کمک آن، امکان برطرف کردن نیازهای کسب وکارهای امروزی را داشته باشید. در این حالت، شما می‌توانید دیزاین‌های مختلفی را در بخش گرافیکی با نرم افزارهای بروز ارائه دهید. از جمله می‌توان به دیزاین‌ها در فتوشاپ، ایلاستریتور و غیره اشاره کرد که در بخش طراحی کاراکترها، موکاپ و غیره استفاده می‌شوند. از دیگر حرفه‌های پولساز در این بخش می‌توان به طراحی کاور و پست‌ها، طراحی بنرها، طراحی لوگو و غیره اشاره کرد که هرکدام می‌توانند فرصت بسیار خوبی را برای کسب درآمد در اختیار شما قرار دهند.
 • مدلسازی سه بعدی: یکی از بهترین مشاغلی که تنها با کامپیوترهای قدرتمند بر می‌آید، مدلسازی سه بعدی است. شما می‌توانید این گونه مشاغل را با کامپیوترهایی که گرافیک و پردازنده‌های قدرتمندی دارند انجام دهید. این کار به شما کمک می‌کند تا بتوانید در مشاغلی مختلفی مشغول به کار شوید که از آن جمله می‌توان به کارهایی از جمله تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، مدلسازی‌های سه بعدی و غیره اشاره نمود. شما می‌توانید با کمک نرم افزارهایی که اقدام به مدلسازی سه بعدی می‌کنند، برای این کار اقدام کنید که از آن جمله می‌توان به بلندر، 3دی مکس و غیره اشاره کرد.
 • ادیت ویدیو: دنیای امروز، دنیایی است که شما می‌توانید از طریق ویدیو با مخاطب تعامل ایجاد کرده و ویدیوهای مختلفی را در پلتفرم‌های گوناگون که اکثرا ویدیو محور هستند، منتشر کنید. این کار می‌تواند در راستای اهداف مختلفی انجام شود که از آن جمله می‌توان به بازاریابی، ارائه اطلاعات و برندسازی اشاره کرد. شما می‌توانید با داشتن مهارت‌های حرفه‌ای در ادیت ویدیو که معمولا با نرم افزارهای گرافیکی و ادوبی مانند افترافکت، پریمیر و غیره بدست می‌آیند، اقدام به ادیت ویدیو نمایید.
 • استریم و بازی: مورد دیگری که می‌توان در لیست بهترین مشاغل درآمدزا با کامپیوترهای قدرتمند قرار داد، اشتراک گذاری بازی در فضای مجازی است. شما می‌توانید با کمک کامپیوترهای قدرتمند، اقدام به استریم و بازی نمایید. این کار البته نیاز به سیستم قدرتمندی دارد که در کنار آن با برخی تجهیزات برای نورپردازی و فضاسازی مناسب درنظر گرفته شده و فرد باید بتواند از محبوبیت خاصی برخوردار باشد. شما می‌توانید با داشتن مهارت در بازی‌ها، پله پله پیشرفت خود را رقم بزنید، مخاطبان بیشتری را در به خود جلب کرده و از دونیت‌ها و حمایت‌های آنها نیز برای بازی کردن استفاده کنید.

بهترین مشاغل با کامپیوترهای قدرتمند کدامند؟

داشتن کامپیوترهای قدرتمند به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید کارهای بسیار زیادی انجام دهید که این مهم قابلیت‌های درآمدزایی خوبی را برای شما خواهد داشت. در این خصوص می‌تواند به چندین کار و فعالیت دیگر هم اشاره کرد که برخی از آنها به شرح زیر می‌باشند:

 • برنامه نویسی: برخی از مهارت‌های برنامه نویسی نیاز به سخت افزارهای قوی دارند که می‌بایست برای آن قطعات خوبی تهیه شود. این حرفه‌ها می‌توانند جزو بهترین مشاغل درآمدزا با کامپیوترهای قدرتمند قرار گیرند. در این خصوص می‌توان به عنوان مثال به حوزه‌هایی از جمله برنامه نویسی اندروید و نرم افزار و بعضا هوش مصنوعی می‌توان در این بخش اشاره کرد.
 • انیمیشن سازی: شما می‌توانید به کمک کامپیوترهای قدرتمندی که توان پردازشی بالایی دارند، برای انیمیشن سازی استفاده کنید. این نوع مشاغل می‌توانند با به کارگیری برخی از بهترین نرم افزارها نظیر لومیون، 3دی مکس، مایا و یا بلندر که از جمله برترین برنامه‌ها در حوزه انیمیشن سازی هستند، انجام شود. شما می‌توانید از این مهارت به خصوص در بخش تبلیغات محصول و تلویزیونی، ساخت آثار هنری و بسیاری کارهای دیگر برای سرگرمی یا ساخت جلوه‌های ویژه نیز استفاده کنید.
 • بازی سازی: یکی دیگر از کارهای بسیار مهم و جذابی که می‌توان در این بخش انجام داد، بازی سازی است. به طور معمول، بازی سازی نیاز به سیستم های سنگینی دارد تا بتوانید پردازش‌های سنگینی روی آن انجام دهید. این حرفه شامل طرح‌ها و مراحل بسیار زیادی می‌شود که از آن جمله می‌توان به طراحی رابط کاربری، خط داستانی، کاراکترها، بازاریابی و توزیع بازی‌ها، ساخت محیط و غیره اشاره کرد. برحسب اینکه چه نوع بازی ایجاد می‌کنید و مدنظر دارید، سیستم لازم نیز مشخصات کم یا سنگینی لازم دارد. پیشنهاد ما این است که به سراغ سخت افزارهایی بروید که از پردازنده‌های نسل 7 یعنی Core I7 اسفاده کرده و یا شامل گرافیک مدل‌های RTX 2060 به بالا هستند. همچنین برای این حرفه بهتر است به سراغ فضاهای ذخیره سازی از نوع NVME رفته و رم‌های 32 گیگ و بالاتر را درنظر بگیرید.
 • طراحی تیزر و موشن گرافیک: یکی دیگر از سبک‌های درآمدزایی از طریق شاخه‌های گرافیکی و هنر، استفاده از تیزر و موشن گرافی است که می‌توانید به کمک آن برای ساخت ویدیوها و کلیپ‌های انیمیشنی اقدام کنید. در این حالت پیشنهاد ما آن است که طراحی تیز و موشن گرافیک را با یادگیری مهارت‌های این حرفه و افزایش خلاقیت، نسبت به رقبای خود متمایز تر کنید تا شانس کسب درآمد از آن بیشتر شود.
بهترین مشاغل با کامپیوترهای قدرتمند کدامند؟
شغل های پولساز با کامپیوتر قوی چیست؟

فرصت های درآمدزایی در مشاغل کامپیوتری چیست؟

به طور کلی، کامپیوترهای پیشرفته به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید کسب و کارهای بسیار زیادی را با آن انجام دهید. فرصت‌های شغلی بسیار زیادی در این بخش وجود دارند که شما می‌توانید از طریق این راه‌ها برای ورود به بازار کار آن اقدام کنید. از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارتند از:

 • فریلنسری داخلی: شما می‌توانید امکان فریلنسری با این سیستم‌ها داشته باشید. در این حالت کافیست در چند زمینه تخصص اولیه را کسب کرده و نمونه کارهای مختلفی را داشته باشید. حال نوبت آن است تا وارد شغل فریلسنری شده و کارهایی را که ممکن است توانایی آن را داشته باشید، انجام دهید. برای انجام این کار نیز بهتر است ابتدا از پلتفرم‌های داخلی شروع کنید که نمونه‌های مختلفی از آن وجود دارند. از جمله می‌توان به پونیشا، کارلنسر و یا انجام میدم و غیره اشاره کرد.
 • فریلنسری خارجی: همچنین یکی دیگر از مواردی که می‌توان در این بخش به عنوان فرصتی برای دستیبابی به بهترین مشاغل درآمدزا با کامپیوترهای قدرتمند عنوان کرد، امکان فریلنسری خارجی است که با درآمدزایی دلاری همراه خواهد بود. در این حالت شما می‌توانید در پلتفرم‌هایی همچون آپورک، فریلسنر دات کام یا فایور و غیره شروع به کار کرده و امکان فریلنسری خارجی را داشته باشید. درآمدها به صورت دلاری برای شما واریز می‌گردد و شما می‌توانید به کمک آن، در ازای پیشنهادهای ارزان، هزینه‌های خوبی را بدست آورید.

پرسش های متداول

برخی از پرسش‌های متداولی که ممکن است شما کاربران راجع به بهترین مشاغل درآمد زا با کامپیوترهای قدرتمند داشته باشید، عبارتند از:

 • مهم‌ترین قطعاتی که منجر به قدرتمند شدن کامپیوتر می‌شوند چیست؟

برخی از مهم‌ترین قطعاتی که می‌توان در این بخش برای قدرتمندتر کردن و سریع‌تر کردن کامپیوتر به آن اشاره کرد، عبارتند از: پردازنده‌ها که می‌توانید به کمک آن امکان اجرای دستورالعمل‌های بیشتری را در هر ثانیه داشته باشید. پردازنده‌های امروزی می‌توانند یک میلیون برابر بیشتر از مدل‌های قدیمی، امکان پردازش دستورالعمل در هرثانیه را داشته باشند. همچنین دیگر قطعات مهم عبارتند از: حافظه پنهان، رم، سرعت باس یا انتقال داده‌ها در رم و مادربرد، هارد درایوها و کارت گرافیک.

 • مزایا و معایب خرید کامپیوتر برای دستیابی به بهترین مشاغل درآمدزا با کامپیوترهای قدرتمند چیست؟

از جمله این مزایا می‌توان به داشتن یک سیستم قدرتمند، امکان انجام غالب کارها در لیست بهترین مشاغل درآمدزا با کامپیوترهای قدرتمند و نیز روان بودن کارها اشاره کرد. با این حال، خرید این سیستم هزینه بسیار بالایی دارد و اگر نتوانید شغل موردنظر خود را بیابید، ممکن است دچار مشکل شده و هزینه اضافی را مصرف کرده باشید.

 • مشخصات یک سیستم قدرتمند را نام ببرید.

برای معرفی بهترین سیستم قدرتمندی که می‌توانید برای این کارها تهیه کنید، در چند روز آتی مقاله‌ای‌ را منتشر می‌کنیم که می‌توانید از آن برای ساخت و سفارش کامپیوتر خود استفاده کنید. به این نکته توجه کنید که شما می‌توانید در این مقالات، آموزش کامل اسمبل کامپیوتر را نیز مشاهده کنید.

چقدر این مقاله واستون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا رایتون ثبت بشه

میانگین امتیازات 4.7 / 5. تعداد رای های شمرده شد: 15

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا