دسته‌بندی نشده

آیسان آقاخانی کیست (از مدلینگ تا ازدواج با گلزار)

بیوگرافی آیسان آقاخانی (نحوه آشنایی با گلزار)

چندی پیش خبر ازدواج یکی از هنرپیشه‌های معروف تمامی فضا مجازی را پر کرد. محمدرضا گلزار با دختری به نام معصومه آقاخانی همان آیسان ازدواج کرد. امروز در این محتوا آمده‌ایم تا شما را با این شخص بیشتر آشنا کرده و با بیوگرافی و زندگی آیسان آشنا شوید. پس تا انتها محتوا آیسان آقاخانی کیست همراه ما باشید.

بیوگرافی آیسان آقاخانی

معصومه آقاخانی که همه او را با نام آیسان می‌شناسند متولد 1376 از شهر زنجان است. آیسان سال‌هاست که در تهران با خانواده خود زندگی می‌کند. او در زمینه مدلینگ فعالیت دارد و سال‌هاست که با شرکت‌های مختلفی همکاری می‌کند.

خانواده آیسان بعد از اتمام دوره پیش‌دانشگاهی به تهران نقل‌مکان می‌کنند. از سال 1398 نیز به دبی نقل‌مکان کرده و ساکن دبی هستند.

برخی معتقدند که پدر آیسان تاجر است و وضع مالی خوبی دارد، اما طبق خبرهای پخش شده از پدر آیسان او را کارمند بیمه معرفی کرده‌اند.

نوشته های مشابه
بیوگرافی آیسان آقاخانی

نحوه آشنایی آیسان با گلزار

در این بین حتماً شایعات فراوانی وجود دارد که نمی‌توان به‌صورت دقیق به واقعیت پی برد. اما حرف‌هایی که گوش به گوش و دهان‌به‌دهان می‌چرخد از این قرارند.

طبق اخبار این دو نفر چند سال است که باهم در ارتباط‌اند و بحث‌ها همه از کنسرت گرشا رضایی شروع شد. زمانی که محمدرضا گلزار به همراه آیسان آقاخانی در کنسرت به‌صورت صمیمی در کنار یکدیگر نشسته بودند توجه همه را به خود جلب کردند. بحث بعدی زمانی پیش آمد که گلزار به دلیل درگیری با بیماری کرونا در بیمارستان بستری شد. در آن روزها آیسان مرتباً به بیمارستان محمدرضا رفت‌وآمد داشت.

عده‌ای معتقدند که محمدرضا به‌عنوان مدل برای شرکت پدر آیسان فعالیت کرده که باعث آشنایی آن‌ها شده است و این خانم از طرف‌داران پروپاقرص این بازیگر معروف بوده.

اما در بعضی از منابع بیان شده یکی از عکاسان معروف از آیسان عکس‌هایی می‌گیرد و به دلیل دوستی نزدیک با گلزار ترتیب این آشنایی را می‌دهد.

برخی دیگر معتقدند که آیسان یکی از فن پیج‌های محمدرضا گلزار بوده و به‌مرورزمان باب آشنایی آن‌ها از طریق همان شکل گرفته. البته عده‌ای نیز برادر آیسان را مسبب این آشنایی می‌دانند.

چقدر این مقاله واستون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا رایتون ثبت بشه

میانگین امتیازات 2.5 / 5. تعداد رای های شمرده شد: 30

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میده!

زهرا سامره

من با تجربه‌ام به شرکت‌ها از طریق تولید و توسعه محتوا کمک می‌کنم تا کسب‌و‌کار خود را رشد داده و به اهدافشان برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا