درباره ما

جوان ایرانی یکی از بهترین مجله‌های اینترنتی است که بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت برای انتشار اطلاعات در حوزه‌های پزشکی، گردشگری، علمی، فرهنگی، کسب و کار، فرهنگ و هنر، آشپزی و سرگرمی دارد.

مطالب این مجله صرفاً جنبه اطلاع رسانی داشته و هیچ‌گونه فعالیت سیاسی ندارد، همچنین کاملاً مطابق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

جوان ایرانی اطلاعات به روز از سرتاسر دنیا را به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. انتشار مطالب این وب‌سایت تنها با ذکر منبع بلامانع است.

در طی این سال‌ها مجله اینترنتی جوان ایرانی علاقه‌مندان بسیار زیادی پیدا کرده که این مورد برای ما افتخار محسوب می‌شود. هدف ما فراهم کردن محیطی آموزشی به دور از حاشیه برای تمام مردم جهان است.

خدمات پزشکی

شما عزیزان باید بدانید مطالب پزشکی در مجله جوان ایرانی برای آشنایی بیشتر شما با نحوه درمان و سایر موارد مرتبط با آن بیماری است. درصورتی‌که مبتلا به هر نوع بیماری هستید، حتماً به پزشک متخصص مراجعه کنید. مطالب این سایت را به عنوان پیشنهاد برای بهبودی خود در نظر بگیرید.

سفر به دور دنیا

در این مجله سعی شده است جاذبه‌های گردشگری شهرها و کشورهای مختلف معرفی شود تا شما عزیزان بدانید چقدر سفر کردن آسان است. با رعایت چندین نکته مهم می‌توانید برنامه‌ریزی خوبی برای خودتان داشته باشید. فراموش نکنید که مسافرت به مکان‌های مختلف، باعث می‌شود خودتان را بهتر بشناسید.

مطالب علمی و آموزشی

با جستجوی موضوع مورد نظرتان در سایت، می‌توانید به اطلاعات کافی در آن زمینه دست پیدا کنید. هدف ما در این بخش، افزایش دانش افراد در حوزه‌های مختلف است. به راحتی با چند کلیک ساده می‌توانید دانسته‌های خودتان را افزایش دهید. شما همراه گرامی مطمئن باشید که تمام مطالب این مجله از منبع‌های معتبر گرداوری شده است.

اعضای تیم مجله جوان ایرانی

تولیدکننده‌های محتوا، متخصصین سئو، گرافیست، طراح سایت و به طور کلی هر فردی که در این مجموعه فعالیت می‌کند، بسیار منظم و دقیق است. هدف اصلی و مشترک این تیم، احترام به مخاطبان و برآورده کردن نیازهایشان است. درواقع کار تیمی خوب و حرفه‌ای، باعث پیشرفت این مجله شده است.

اهمیت به نظرات کاربران

در این مجله تمام تلاش ما بر این است که با بازدیدکننده‌های سایت ارتباط مستقیم و مؤثری داشته باشیم. به همین دلیل در انتهای هر مطلب بخش نظرات قرار داده شده که مخاطب می‌تواند هر آنچه را که تمایل دارد بیان کند. مصداق بارز هر آنچه دل تنگت می‌خواهد بگو…

دکمه بازگشت به بالا