فال و طالع بینی

عصر آکواریوس چیست؟ معرفی آن به زبان ساده

نشانه های عصر آکواریوس در قرآن: از کی شروع شده؟

تا به حال نام عصر آکواریوس به گوشتان خورده است؟ در ارتباط با این ماجرای شگفت‌انگیز جهان هستی چه میدانید؟ ورود به عصر آکواریوس به معنای دریافت یک واقعیت کاملاً جدید است که ما در این مقاله از مجله جوان ایرانی به طور مفصل به آن پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید تا با حقایق پیش رو بیشتر آشنا شوید.

عصر آکواریوس چیست؟

در سال ۲۰۱۲ به ارجاع تقویم و پیشگویی اقوام باستانی صحبت‌هایی از پایان دنیا شنیده می‌شد. حقیقت این بود که ۲۰۱۲ پایان جهان هستی نبود بلکه پایان عصر پایسیز یعنی عصری از اعصار تقویم کیهانی و مقدمه ورود به عصر طلایی آکواریوس بود. طبق نظر منجمین، ما اکنون در عصر زیبا و طلایی آکواریوس قرار داریم. این عصر به مدت ۲۵۰۰ سال به طول می‌انجامد. این عصر مهم‌ترین عصر تاریخی زندگی بشر است. احتمالاً این سؤال برای شما پیش بیاید که ما اخیراً به بلاهایی بزرگ گرفتار می‌شویم؛ بنابراین کدام عصر طلایی؟

معرفی عصر آکواریوس

تغییرات عصر آکواریوس

زمین در این دوران ازلحاظ ارتعاشی به‌روز خواهد شد و برای این تغییر نیاز دارد که ارتعاش ساکنین خود را نیز ارتقا دهد. به همین دلیل است که زمین دست به خانه تکانی اساسی زده است. عصر آکواریوس عصر برابری، برادری و عشق به معنای حقیقی است. یکی از پدیده‌های این دوره از بین رفتن نظام‌های ظالمانه بانکی است. همچنین شاهد تغییر سیستم ماتریکس آموزشی خواهیم بود. همه آنچه که انسان‌ها را از هم جدا می‌ساخت از جمله دین، پول، نژاد، رنگ پوست، جنسیت و … معنای خودشان را از دست می‌دهند.

در ارتباط با ازدواج‌ها، این وعده داده می‌شود که سنت‌های قدیمی از بین رفته و وصال‌های روحی بر مبنای عشق انجام می‌گیرد. تاکنون شاهد تضاد معنویت و علم بودیم و هر کدام حرفی متفاوت برای گفتن داشتند که در عصر آکواریوس این تضاد از بین می‌رود. به طور واضح‌تر می‌توان گفت که مرز بین نگاه علمی و نگاه روحانی از بین رفته و معنویت برای همه است نه برای عده‌ای یا گروهی خاص.

تغییرات عصر آکواریوس

تأثیر بشر بر فرکانس زمین

بشر به معنای حقیقی کلمه وارد حوزه جدیدی در سیر تکامل آگاهی می‌شود و دیدگاه‌ها و جهان‌بینی‌اش به‌سرعت با ارتعاشات جدید کیهان و عصر حدید تطابق می‌یابد‌. چارچوب‌های کهنه بایستی فرایند گذار به ساختارهای نوین را طی کنند و در عصر جدید پایه‌های تمدن نوین و اساس اتصال آن به منبع آفرینش باشند. این اتفاق هم‌اکنون در فیزیک کوانتومی در حال رخ دادن است. برای اتفاق افتادن تمامی این اتفاقات جذاب، جهان نیاز به ساکنینی خواهد داشت که ازنظر فرکانسی بالا باشند؛ بنابراین این ساکنین باید در آزمایش‌ها و شرایطی قرار گیرند تا از پوسته‌ی غیرواقعی خود بیرون آمده و خود حقیقی را پیدا کنند.

اتفاقات جالب عصر آکواریوس

عصر آکواریوس اتفاقات جالبی را رقم می‌زند. به‌عنوان‌مثال کارخانه‌هایی که تا به حال صرفاً از برند خود کسب درآمد می‌کردند از بین خواهند رفت. روابط و ازدواج‌هایی که صرفاً بر مبنای سنت و بدون عشق ایجادشده بودند تمام می‌شوند. دولت‌های دروغ‌گو و ظالم تغییر خواهند کرد. جهان در حال جدا کردن انسان‌هایی است که در مسیر الهی و آگاهی هستند تا آن‌ها را ارتقا دهد. خیلی از انسان‌ها تحمل این انرژی سنگین را ندارند و زمین را به هر بهانه‌ای ترک خواهند کرد.

اتفاقات جالب عصر آکواریوس

فرزندان متولد شده در عصر آکواریوس

روزهایی که تمامی مردم درگیر کرونا بودند را به یاد بیاورید. از آن زمان متوجه شدیم که طلایی‌ترین روزهای عمرمان را سپری می‌کنیم و هر ثانیه از زندگی را قدر می‌دانیم. البته به شرط این که متوجه شده باشید که باید در برابر اتفاقات جهان هستی تسلیم باشید. از این دوره فرزندانی متولد می‌شوند که ازنظر آگاهی به شدت فوق‌العاده هستند. ورود این نوزادان آگاه، نیازمند ازدواج‌ها و ارتباط‌هایی با ارتعاش بالا است. به همین دلیل جهان هستی تمام تلاش خود را برای پیدا کردن جفت‌های روحی و وصال آن‌ها را انجام می‌دهد.

عصر آکواریوس از کی شروع می‌شود؟

جهان هستی عصر‌های مختلفی را به خود دیده است که هر دوره حدود ۲۵۰۰ سال طول می‌کشد. عصری که در آن قرار داریم و از سال ۲۰۱۲ آغاز شده است، عصری طلایی می‌باشد که آکواریوس نامیده می‌شود. این عصر به عصر غلبه روشنایی بر تاریکی معروف است و در آن شاهد تغییرات بزرگی در دنیا خواهیم بود. این تغییرات و پیشرفت را با نگاهی از سال ۲۰۱۲ به بعد می‌توانید لمس کنید.

زمان شروع عصر آکوارریوس

عصر آکواریوس ازنظر علم

عصر آکواریوس بر اساس علم ستاره شناسی بررسی می‌‌شود که علمی ثابت شده است. با ورود منظومه شمسی به نوار فوتونی، عصر حوت پایان یافته و عصر آکواریوس یا دلو آغاز شده است. در این دوره بشر وارد چرخه جدیدی شده است که شاهد تغییرات و فرکانس‌های جدیدی خواهد بود. ازلحاظ ستاره شناسی و علم کیهانی، نه تنها خورشید گردش ۲۶ هزار ساله به دور ستاره آلسیون را به پایان رسانده بلکه گردش آلسیون که خود، خورشید مرکز خوشه پروین است نیز، بعد از ۲۲۵ میلیون سال به دور مرکز کهکشان تمام می‌شود؛

بنابراین بشر در پایان مشترک چند چرخه قرار دارد و یک آغاز پراهمیت را تجربه می‌کند. او در عصر جدید و با ادراکات جدید علمی در حوزه‌هایی مانند کوانتوم متوجه واقعیت داشتن مفاهیم معنوی مثل روح و روحانیت شده است. همچنین بشر متوجه شده است که حواس انسان‌ها به طور کلی به پهنای باند مشخصی در گستره الکترومغناطیسی دسترسی دارد. این به چه معناست؟ همان‌طور که صداهایی را چون در گستره ارتعاشات ما نیستند نمی‌شنویم، بسیاری از موجودات را نیز به دلیل وجود نداشتن در گستره الکترومغناطیسی خود، نمی‌بینیم.

عصر آکواریوس از نظر علم

تحولات در عصر آکواریوس بر کدام محور است؟

به نظر می‌رسد که برخی تحولات در این عصر بر محور خانواده‌های روحی، روابط جدید، جزیره‌های نور و صعود اتفاق می‌افتند. در ادامه در مورد آن‌ها بیشتر بدانید:

خانواده‌های روحی

افرادی روی زمین وجود دارند که ازنظر ارتعاشات بسیار نزدیک به هم هستند. این افراد به خانواده‌های روحی مشترک متعلق هستند که باید با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در طی تحولات پیش رو این افراد یکدیگر را خواهند یافت. جفت‌های روحی باید بتوانند روابط روحی را درک کنند و هدف در نهایت تجلی روابط روحانی در تمدن جدید است.

روابط جدید

در میان خانواده‌های روحی که بیدار می‌شوند، روابط جدیدی شکل خواهد گرفت. این روابط فراتر از چارچوب روابط ماتریکسی هستند و در جهت نور حرکت می‌کنند. شکل‌گیری خانواده‌های روحی و این روابط، تأثیر مستقیم و زیادی در بالا بردن ارتعاش زمین دارد.

جزیره‌های نور

در تحولات این عصر حدید مناطقی موسوم به جزیره‌های نور شکل خواهند گرفت که محل استقرار خانواده‌های روحی و مراکز صعود و بیداری هستند. آغاز ورود به جامعه کهکشانی از این جزیره‌ها شکل می‌گیرد. نیروهای نور ساخت پایگاه زیرزمینی در شمال تایوان را به اتمام رسانده‌اند که می‌تواند 3 میلیارد نفر را در خود جای دهد. پایگاهی مشابه اما کوچک‌تر در مکانی در اروپای مرکزی ساخته می‌شود.

صعود

فرایند افزایش ارتعاشات و کسب آگاهی‌های ابعاد بالاتر که طی چند موج انجام خواهد شد، صعود نام دارد. بسیاری از افراد به این حرکت در جهت نور خواهند پیوست و به صعود سیاره زمین نیز کمک خواهند کرد. زمین هم مانند هر موجود دیگری سیر تکاملی دارد. صعود انسان‌ها با صعود زمین همگام است.

تحولات عصر آکواریوس

عصر آکواریوس در قرآن

آیا عصر آکواریوس ازنظر قرآن سندیت دارد؟ شاید بتوان با توجه به موضوعات دیگری به این نتیجه رسید که این عصر ازنظر کتاب آسمانی نیز رسمیت دارد. به‌عنوان‌مثال یکی از دوره‌های قبل از این عصر، عصر خرچنگ نام داشت. در این دوران سیل عظیمی تمام زمین را در برگرفت و در فرهنگ‌های مختلف به نوعی از آن یاد شده است. قرآن نیز این دوره را به‌عنوان طوفان حضرت نوح مطرح نموده است. در این دوران مردم از تأثیرات ماه بر روی جزر و مد آب دریاها مطلع شده بودند. به استناد به همین موضوع می‌توان تشخیص داد که عصر آکواریوس نیز یک امر حقیقی است که در حال رخ دادن می‌باشد.

عصر آکواریوس در قرآن

عصر آکواریوس به زبان ساده

جهان هر ۲۵۰۰ سال شروع به تغییر فرکانس‌های خود می‌کند و اتفاقاتی جدید را پدیدار می‌سازد. آگاهی مردم و فراتر رفتن آن‌ها از برنامه مذهبی، آن‌ها را به‌سوی اتصال درونی با روح الهی سوق داده است. در صورتی که این اتصال به نحو مثبتی هدایت شود، تحولی عظیم را در پی دارد. عصر آکواریوس به عصر آگاهی، انرژی‌های زیاد و خرد جمعی نیز معروف است. اگر بشر بتواند اتصال الهی و روحی خود را حفظ کند و به خویشتن برتر متصل شود، خواهد توانست با خداوند که سراسر نور و عشق است، در ارتباط باشد.

عصر آکواریوس دروغ و خرافات است؟

شاید این حرف‌ها برای ما ایرانی‌ها که متأثر از دین اسلام هستیم مضحک به نظر برسد‌؛ اما باید توجه داشته باشیم که اربابان جهان واقعاً به تأثیرات نجومی باور دارند و حتی اگر این باورها خرافات محض هم باشند، سیاستمداران کاری می‌کنند که واقعیت یابند. از سال ۲۰۱۲ که سخن از پایان دنیا به گوش می‌رسید، حرف درباره‌ عصر آکواریوس که عصر غلبه‌ی زنانگی و عطوفت بر مردانگی و خشونت به حساب می‌آید بسیار است.

عصر آکواریوس خرافات یا واقعیت

سخن پایانی

این مطالب، صرفاً از روی عشق و وظیفه جهت آگاه سازی و درک اهمیت این روزهای بی ‌نظیر برای حتی یک نفری که قصد حرکت برای زندگی بهتر را دارد، گفته شد. به یاد داشته باشید که نباید کار خاصی را انجام دهید‌. تنها روزانه با سکوت و مراقبه از خداوند و نیروهای کیهانی بخواهید که راه را به شما نشان دهند. قطعاً این اتفاق خواهد افتاد. نظر شما در ارتباط با عصر آکواریوس چیست؟ شما به درک چه تغییراتی در جهان هستی رسیده‌اید؟

چقدر این مقاله واستون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا رایتون ثبت بشه

میانگین امتیازات 4.1 / 5. تعداد رای های شمرده شد: 134

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میده!

سید مطهر اطهری

فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار ♦️ مشغول به کار در زمینه‌های برنامه نویسی، سئو، گرافیک، تدوین، علاقه‌مند به حوزه‌های تکنولوژی، فیلم و سریال، موسیقی ♦️ نوازنده ویولن

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا