بیوگرافی

بیوگرافی آدرینا صادقی بازیگر نقش مائده سریال احضار در ماه رمضان

آدرینا صادقی بازیگر سریال احضار در ماه رمضان است که به تازگی در تلویزیون ایران دیده شده است. در این مطلب با آدرینا صادقی بیشتر آشنا می‌شویم.

آدرینا صادقی بازیگر سریال احضار در ماه رمضان
آدرینا صادقی بازیگر سریال احضار در ماه رمضان

آدرینا صادقی بازیگر جوان دهه هفتادی که تا کنون در تئاتر فعالیت میکرد، این روزها در سریال احضار به کارگردانی علیرضا افخمی از شبکه یک سیما ساعت 22:15 در حال پخش است، بازی‌ میکند. این سریال ویژه ماه رمضان 1400 ساخته شده است. آدرینا صادقی با بازی در این سریال اولین فعالیت تلویزیونی خود را آغاز کرده و مورد توجه قرار گرفته است. همچنین آدرینا صادقی در نقش کلیدی گیسو در کنار میلاد میرزایی بازیگر خوش چهره و جوان این سریال که او هم به تازگی بسیار مورد توجه قرار گرفته است ایفای نقش می‌کند.

آدرینا صادقی بازیگر جوان دهه هفتادی
آدرینا صادقی بازیگر جوان دهه هفتادی

آدرینا صادقی یک بهاره افشار دیگر است

علیرضا افخمی بار دیگر با استفاده از بازیگران ناشناخته باعث شهرت آنها شد. قبل از این در سریال « او یک فرشته بود» این فضا را در اختیار بهاره افشار قرار داد که باعث شهرت او شد. این بار قرعه به نام آدرینا صادقی افتاده است.

گریم آدرینا صادقی در سریال احضار
گریم آدرینا صادقی در سریال احضار

آدرینا صادقی بازیگر جوان مجردی است که اطلاعات بیشتری در مورد او ثبت نشده است اما با مراجعه به پیج اینستاگرامی او و سریال احضار می‌توانید با او بیشتر آشنا شوید.

آدرینا صادقی
آدرینا صادقی
آدرینا صادقی
آدرینا صادقی

آی دی آدرینا صادقی در اینستاگرام: adronasadeqi

آی دی سریال احضار در اینستاگرام: ehzar_series

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا