بیوگرافی و زندگی نامهفرهنگ و هنر

مینا نامداری کیست؟ (حواشی زندگی مینا نامداری)

مینا نامداری کیست؟ نحوه فعالیت‌های او در اینستاگرام و ترکیه

احتمالاً تابه‌حال اسم مینا نامداری به گوشتان خورده. در این محتوا می‌خواهیم بررسی نماییم و ببینیم مینا نامداری کیست؟ شخصی که انقد در فضای مجازی صدا به پا کرده چه کسی هست؟ در ادامه با بیوگرافی او آشنا شده و بیشتر او را بشناسید.

بیوگرافی مینا نامداری

مینا، در 5 آبان 1369 در تهران و خانواده‌ای فعال در تجارت فولاد به دنیا آمد. پدرش علاوه بر فعالیت در حوزه‌ی فولاد، در بازار ملک تهران نیز فعالیت دارد.

او در منطقه یک تهران به دنیا آمده و خانواده‌اش یک خانه دوبلکس در آنجا داشته‌اند که برای مینا و خواهرش زندگی مرفهی را فراهم کرده بودند.

مینا تحصیلات هنری و نقاشی خود را در هنرستان ادامه داد. پس از فارغ‌التحصیلی، قصد سفر به بلژیک را داشت؛ اما در ابتدا با مخالفت والدین مواجه شد. با اصرار و تلاش‌های بیشتر، موفق شد آن‌ها را راضی نماید و با دوستانش وارد مسیر تحصیلی خود در بلژیک شد.

در دانشگاه بلژیک، دو سالی را گذراند، اما به دلیل روابط دوستانه و دوری از تحصیل، اخراج شد. این اتفاق باعث شد که نتواند بیشتر در بلژیک بماند و به جایی دیگر سفر کرد. او به ترکیه رفت و در یکی از خانه‌هایی که پدرش خریده بود ساکن شد.

مینا نامداری در ترکیه

او در ترکیه سرنوشت خود را نوشت و تصمیم گرفت یک گالری هنری برای خود در استانبول برپا کند و از طریق فروش نقاشی‌های خود، درآمد کسب نماید.

یک نمایشگاه راه‌اندازی کرد و با دعوت هنرمندان، آن‌ها را به فروش آثارشان در این نمایشگاه دعوت کرد. به همراه فروش اثرهای خود، از هنرمندان دیگر هم کمیسیون می‌گرفت.

در حین این فعالیت، با یک کارگردان محلی آشنا شد. این کارگردان پس از بازدید از نمایشگاه، از استعداد و ظاهر مینا خوشش آمد و او را به بازی در یک فیلم ترکی دعوت کرد.

در همان ابتدا مینا این پیشنهاد را رد کرد، اما با توجه به علاقه‌اش به شهرت، مجدد این پیشنهاد را قبول کرد و در چند نقش کوتاه در یک سریال بازی کرد.

این فیلم که در سال 2017 منتشر شد، باعث درخواست های دیگر نیز شد. همچنین پیشنهاداتی از برندهای معتبر در ترکیه که در آنجا مرکز فعالیت ایرانیان بودند، برای مدلینگ به او داده شد. پیشنهاد مدلینگ برای مینا جذاب بود و او به صورت رسمی وارد عرصه‌ی مدلینگ شد و از آن پس به این حرفه مشغول شد.

فعالیت مینا نامداری در اینستاگرام

پس از ورود به عرصه مدلینگ، فعالیت‌های اینستاگرامی مینا نامداری بیشتر شد. او در این پلتفرم علاوه بر تبلیغ کارهای هنری خود، عکس‌هایی از خودش با برندهای مختلف را نیز منتشر می‌کرد. فعالیت رسمی او در اینستاگرام از تاریخ 24 مه سال 2017 آغاز شد و این پیج، برای تبلیغات شخصی و حرفه‌ای بود.

فعالیت مینا نامداری در اینستاگرام

بعد از مدتی، برای جلب‌توجه بیشتر و جذب مخاطبان جدید، مینا به روش‌هایی برای افزایش تعداد فالوورها واقعی خود پرداخت. او از روش‌هایی از جمله انجام کارهای مدلینگ با بدن برهنه استفاده کرد.

این اقدامات باعث ایجاد حاشیه‌های بیشتری برای مینا شد. در نوروز سال 1397، ویس هایی از خود و پیام صادقیان منتشر کرد که در آن صادقیان علاقه خود به مینا را ابراز میکرد.

پیام صادقیان، دوست سابق مینا نامداری، از بازیکنان فوتبال ایران است. او پس از گذشت مدتی از بازی در ایران، به ترکیه مهاجرت کرده و در آنجا ساکن است.

این بازیکن در دوران حضورش در ایران حاشیه‌هایی داشت از جمله استعمال قلیان و داشتن سایت شرط‌بندی. در آخر وقتی 28 سال داشت، تصمیم به ترک ایران گرفت و به ترکیه رفت. در این کشور، فعالیت در زمینه‌ی سایت شرط‌بندی را شروع کرد.

پخش ویس‌های پیام صادقیان که در آن‌ها او عشق خود را به مینا نامداری اعلام می‌کرد، باعث شد مینا به طور فزاینده‌ای معروف‌تر شود.

اما پیام صادقیان ویس‌های او را رد کرده و او را به‌عنوان یک دختر هرزه توصیف می‌کند که برای جلب‌توجه به لختی پناه می‌برد. این اظهارات باعث بروز عصبانیت زیاد مینا شد.

رابطه مینا با میلاد

بعد از پیام صادقیان، مینا نامداری تحت حمایت میلاد، یک شخصیت مشهور دیگر در اینستاگرام، قرار گرفت. میلاد به دلیل ثروتش، داشتن روابط با دختران مختلف و زندگی لوکس، مشهور بود. پس از جدایی مینا و پیام، او در پیام‌های خصوصی اینستاگرام آمادگی خودش را برای کمک به مینا اعلام کرد.

این پیام باعث شد دوستی و رابطة نزدیکی بین آن دو شکل گیرد. مینا و میلاد به مدت شش ماه با یکدیگر دوستی نزدیک داشتند.

میلاد در ساخت و توسعة نمایشگاه مینا به او کمک کرد و همکاری مستمری داشتند. برگزاری لایوهای شبانه و رفت‌وآمد به خانه‌های یکدیگر از مواردی بود که تصاویر آنها را در اینستاگرام و در لایوهایشان به نمایش گذاشتند.

مینا نامداری چرا خودکشی کرد؟

بعد از مدتی دوستی مینا و میلاد، پیشنهاد ازدواجی بین آن‌ها ردوبدل شد. مینا که تصمیم خودش را برای ازدواج با میلاد گرفته بود، بسیار مصمم بود تا سریع‌تر این اتفاق صورت بگیرد. اما میلاد هر زمان صحبت از این حرف می‌شد بحث را عوض می‌کرد و زمان می‌خواست.

هدف میلاد آشنایی بیشتر بود؛ اما ماجرا چیز دیگری بود و او نمی‌توانست از رابطه برقرار کردن با دختران زیادی که در ارتباط بود، دست بکشد، برای همین همیشه طفره می‌رفت.

تا اینکه یک شب که آن‌ها در لایو با یکدیگر صحبت می‌کردند، مینا ابتدای لایو از همه دوستانش خداحافظی می‌کند و می‌گوید لیاقت زندگی را ندارد و می‌خواهد خود را راحت کند.

مینا نامداری کیست؟
رابطه مینا نامداری با میلاد

هدف میلاد در دوستی خود با مینا فقط افزایش فالوور بوده و بس. او بعد از اینکه متوجه می‌شود مینا به‌خاطر پیام صادقیان معروف شده، از او حمایت می‌کند و با دوست شدن با مینا فالوورهای او را به سمت پیج خود می‌کشاند. بعد از اینکه فالوورهایش به‌واسطه مینا بالا رفت، دیگر با او کاری ندارد و در پیشنهاد ازدواجش طفره می‌رود.

لایوهای جنجالی مینا نامداری

این افراد در لایوهایشان به دنبال دیده شدن بیشتر و ایجاد جدل بین بینندگان هستند، تا پس از اتمام لایو، نامشان به‌عنوان ترند در اینستاگرام قرار گیرد و مخاطبان بیشتری را به خود جلب کنند.

لایو جنجالی مینا نامداری با یکی از فالوورانش، باعث ایجاد جدل و حاشیه‌ای طولانی شد که مدت‌ها در مراسمات مختلف از آن حرف می‌زدند.

در یکی از لایوهایش، نوجوانی ۱۴ساله را دعوت به گفتگو کرد. هرچند متوجه سن او بود، اما صحبت‌های لایو کم‌کم به سمتی متفاوت و غیراخلاقی کشیده شد و همان جا انتقادهای زیادی از او شد.

اما او گوش به اصول و ارزش‌ها نداد و به‌جای درست کردن لایو، درباره مسائل جنسی صحبت کرد. این اقدام موجب بروز انتقادات زیادی شد و تا حدی که منجر به بلاک شدن و گزارش پیج مینا شد تا از دسترس خارج شود.

همچنین لایو خودکشی مینا نامدار نیز یکی از وقایعی بود که مجدد باعث دیده شدن مینا توسط فالوورها شد. در یکی از لایوهایش، مینا جلوی دوربین آمده و اقدام به زدن خودش با یک تیغه می‌کند و خونریزی را نمایش می‌دهد. این واقعه باعث شد تا دوستانش به اورژانس زنگ زده و او را نجات دهند.

بازداشت مینا نامداری

وقتی خبر بازداشت یکی از این شخصیت‌های اینستاگرامی به گوش رسید، دستگیری مینا نامداری یکی از حواشی پررنگی شد که او برای خود به وجود آورد.

مینا نامداری مدتی پیش در یک لایو با گریه اعلام کرد که دستگیر شده و قرار است به ایران منتقل شود. اما این بازداشت متفاوت بود و برخی از افراد اظهار کردند که این فیلم ممکن است ساختگی باشد و فقط برای جلب‌توجه ساخته شده است.

او در لایو ادعا کرد که هنوز در ترکیه است و گوشی‌اش داده‌اند تا ابراز پشیمانی کند. اما بسیاری از افراد معتقدند بازداشت واقعی نیست، حتی اگر اینترپل درگیر باشد. این اقدامات تنها برای جلب‌توجه و افزایش معروفیت صورت گرفته است.

سخن آخر

امروزه اینستاگرام بستری خاص برای وجود این افراد و امثال آن‌هاست حال گاهی از نظر برخی این سبک زندگی خوب و از نظر برخی دیگر بد است. چه خوب و چه بد در حال حاضر پیج مینا نامداری در اینستاگرام و یوتیوب فعالیت دارد. او در پیج اینستاگرام خود فعلا 7 پست بیشتر ندارد؛ اما 2.9M دنبال کننده دارد.

چقدر این مقاله واستون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا رایتون ثبت بشه

میانگین امتیازات 4.2 / 5. تعداد رای های شمرده شد: 5

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میده!

زهرا سامره

من با تجربه‌ام به شرکت‌ها از طریق تولید و توسعه محتوا کمک می‌کنم تا کسب‌و‌کار خود را رشد داده و به اهدافشان برسند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا