ترفند

بهترین ایده های کادو برای پسر [خاص پسندها بخوانند]

بهترین ایده های کادو برای پسر: جدید 1401 (چی بخریم؟؟)

بهترین کادو برای پسر چیست؟ در این مقاله می‌خواهیم به بررسی بهترین کادوها برای پسران بپردازیم که در رده‌های سنی مختلف بیان شده است. شما می‌توانید از این مقاله برای ایده یابی بهترین نوع کادوها برای فرزندان پسر خود استفاده کنید.

کادو برای پسر بچه

کادو گرفتن برای پسر یا دختر و یا به صورت کلی برای فرزندان می‌تواند در مناسبت‌های مختلفی اتفاق بیفتد. هرچند این کار خود یک عمل پسندیده است که آنها را خوشحال می‌کند اما محتوای کادوها می‌تواند یکی از مهم‌ترین دلایل راضی بودن آنها از این عمل نیز باشد. در این خصوص می‌خواهیم راجع به ایده‌هایی که می‌توانید برای کدو دادن به پسران داشته باشید را برای شما مطرح کنیم که به شرح زیر می‌باشد:

در دوره نونهالی و کودکی معمولا تفاوت چندانی بین کادوهای پسران و دختران ندارند. شما می‌توانید از ایده‌های زیر استفاده کنید:

 • لگو دوپلو: ساختنی‌های لگو از جمله آن دسته از اسباب بازی‌هایی است که می‌تواند در رده‌های سنی مختلفی به کار گرفته شود. از این رو شما می‌توانید از ان برای کادو در کودکان پسر بچه استفاده کنید. شما می‌توانید این نوع ادو را یک وسیله ساختنی و سرگرم کننده در نظر بگیرید.
 • عروسک: یکی از متداول‌ترین نوع کادوها برای فرزندان نونهال است که می‌تواند برای کودکان پسر از نوع جنس پسرانه آن انتخاب شود. شما می‌توانید از مدل‌های شخصیت‌های کارتونی و یا مدل‌های ابرقهرمانی برای کادو دادن به پسر بچه استفاده کنید. عروسک‌ها شامل انواع چینی، پاپت، با سر بزرگ (کارتونی) و غیره هستند.
 • لباس: مورد دیگر از بهترین هدیه‌هایی که می‌توانید برای کادو برای پسر درنظر بگیرید، لباس است. هرچند این نوع کادو دادن بهتر است چیزی باشد که فرزند را ذوق زده می‌کند، مانند لباس‌هایی با کاراکترهای کارتونی جذاب و غیره.
کادو برای پسر بچه
بهترین کادو ها برای فرزندان خردسال پسر

کادو برای پسر ۷ ساله

هدیه دادن از والدین به فرزند و بالعکس، می‌تواند از نظر روان شناسی منجر به استحکام روابط شده و حس مثبتی را بین آنها ایجاد نماید. ممکن است شما نتوانید برای فرزند خود در همان لحظه، چیزی که می‌خواهد را تهیه کنید اما می‌توانید بعدا آن را در قالب هدیه به او بدهید. هدیه دادن می‌تواند تکه‌هایی از خاطرات زیبا را در ذهن کودکان شما ایجاد کند که با مرور آنها همواره از داشتن والدی مانند شما خوشحال می‌شود. در مورد ایده‌های کادو برای پسر 7 ساله می‌توان گفت:

 • خمیر بازی: خمیر بازی یکی از آن دسته از کادوهایی است که می‌توانید جهت کادو برای پسر در سنین بالای سه سال تا هفت سال استفاده کنید. این نوع کادو هم می‌تواند مهارت‌های حرکتی و رفتاری کودکان شما را تقویت کرده و از سوی دیگر نیز می‌تواند خلاقیت را در فرزند شما بهبود بخشد. از انواع محصولات در این دسته می‌توان به شن جادویی نیز اشاره کرد. در هنگام خرید می‌توانید بر روی محصول مشخصاتی همانند بازه سنی، سال ساخت و انقضاء و غیره را مشاهده کنید.
 • وسایل سرگرمی: یکسری از وسایل در قالب اسباب بازی وجود دارند که می‌توانید آن را در دسته اسباب بازی‌های آشنایی با فنون قرار دهید که می‌تواند منجر شود تا کودکان با چیزی که به آن علاقه دارند و یا سروکار خواهند داشت، تعامل کنند. از جمله وسایل بازی آشپزی، وسایل تعمیراتی مانند جعبه ابزار و غیره.
 • ست تی‌شرت و شلوار: شما می‌توانید از مجموعه ست‌های لباس‌های کودکانه به منظور کادو برای پسر استفاده کنید که می‌تواند در سایزها و قیمت پایینی تهیه شود.

کادو برای پسر ۸ ساله

برای تهیه کادو برای پسر بایستی به نکات مختلفی توجه شود. از جمله سلیقه و جنسیت آنها، سنی که در آن هستند و یا وسایل جذاب و مد روز. اگر بخواهیم برای مورد آخر یک نمونه مثال بزنیم، باید گفت بچه‌های امروزی دیگر از کنسول‌های قدیمی، میکرو یا سگا کمتر استفاده می‌کنند. برای سنین 8 سالگی هم ایده‌های زیر می‌تواند مورد استفاده شما قرار بگیرد:

 • تخته وایت برد 3 بعدی: یکی از ایده‌های بسیار جذاب برای مشغول کردن کودکان، استفاده از این نوع تخته وایت برد است که به صورت یک تخته شیشه‌ای با یک پایه برای نورپردازی ساخته شده است و شما می‌توانید با کمک یک عینک مخصوص اشکال روی آن را به حالت سه بعدی مشاهده کنید.
 • کتاب و دفتر: شما می‌توانید از داستان‌های کودکانه ساده در این سنین برای آنها استفاده کنید که مصور هستند و می‌توانند آنها را برای مدتی سرگرم کنند. همچنین دفاتر نقاشی رنگ آمیزی، ایده مناسبی است که برای کودکان بالای 4 سال نیز استفاده می‌شود.
 • تفنگ آب پاش: یکی از مجموعه‌های سرگرم کننده برای فرزندانتان، آب بازی است که می‌توانید برای آن از تفنگ‌های آب پاش استفاده نمایید. در این حالت بسته به بودجه و یا هدفی که دارید، می‌توانید از تفنگ‌های آب پاش با پمپ غول پیکر، بطری نوشابه خور، دستی، 33 سانتی متری، طرح‌های مختلف مانند موشک، طرح کلت، مسلسل و غیره استفاده کنید.
کادو برای پسر ۸ ساله
کادو برای پسر 10 ساله

کادو برای پسر ۱۰ ساله

ده سالگی دوره‌ی ورود آهسته در نوجوانی است که کودک شما تقریبا می‌تواند محیط اطراف و رفتارهای دیگران را درک کند و با آنها تعامل نماید. این دوره به تدریج آنها را در مرحله‌ای می‌رساند که بتوانند مانند بزرگترها تصمیم بگیرند. شما به عنوان والدین بهتر است در دوره نوجوانی حتما کودکان خود را به سمت یک مسیر مناسب هدایت نمایید. از جمله ایده‌های مناسب برای پسر 10 ساله می‌توان گفت:

 • وسایل ورزشی: شما می‌توانید از وسایل ورزشی در این دوران برای او هدیه بگیرید که شامل کیسه بوکس، توب والیبال و فوتبال، کلاه، لباس ورزشی و غیره می‌باشد.
 • کنسول بازی: شما می‌توانید در این دوره از کنسول بازی به عنوان یک هدیه بسیار سرگرم کننده برای او استفاده کنید اما این کار می‌تواند شما را درگیر مسائلی کند. از جمله مراقبت از میزان مدت بازی کودکان، عدم لطمه به درس‌ها، انتخاب بازی‌های مناسب، عدم انحراف اخلاقی و غیره. کنسول‌های بازی می‌توانند در انواع کوچک به صورت گچت مانند نینتندو و یا بزرگ مانند پلی استیشن‌ها به کار گرفته شوند.
 • کیت‌های آموزشی: در این سنین شما می‌توانید از کیت‌های آموزشی برای علم آموزی و ساخت انواع سازه‌ها استفاده کنید و آنها را به چالش بکشانید. این نوع هدیه علاوه بر سرگرم کردن آنها به عنوان کادو برای پسر و دختر، می‌تواند خلاقیت، نوآوری و شکوفایی استعداد او را تحت تاثیر قرار دهد.

کادو برای پسر ۱۱ ساله

در مورد کادو برای پسر 11 ساله می‌توانید کمی سطح توقع و کیفیت کار را بالاتر ببرید و با انتخاب‌های هوشمندانه، در پیشرفت و ارتقای سطح کودکان خود نیز سهیم باشید. از جمله این ایده‌ها و انتخاب‌ها جهت کادو برای پسر 11 ساله می‌توان گفت:

 • راکت بدمینتون: یکی دیگر از نکاتی که باید در دوره نوجوانی کم کم به آن توجه شود، مسئله رشد فرزندان شما است. در این دوره شما بایستی به وسایل ورزشی مناسبی که می‌تواند آنها را عین سرگرم کردن، متحرک کند نیز بپردازید. این نوع کادو‌های ورزشی می‌تواند بدمینتون باشد که در هنگام تفریح و گردش خانوادگی و یا مدرسه می‌تواند به عنوان یک وسیله بازی با دوستان به راحتی بدون نیاز به یک زمین و یا تجهیزات خاص دیگر، انجام شود.
 • تبلت: امروزه بسیاری از فعالیت‌های کودکان نیازمند یک تبلت آموزشی و دانش آموزی است که بتوانند از طریق آن درس‌ها و تکالیف خود را مرور کنند. شما می‌توانید از طریق این وسیله به راحتی وسایل موردنیاز برای تجربه یک کلاس یا تحصیل مجازی را نیز فراهم کنید. تبلت‌ها می‌توانند صفحه نمایش بزرگی را در اختیار شما قرار دهند که برای مشاهده تدریس، تعامل ب آن و انجام برخی تکالیف مجازی بسیار مناسب خواهد بود.
 • دارت: همچنین شما می‌توانید از یک وسیله دارت برای نوجوانان استفاده کنید. آنها در این دوره می‌توانند ذهن و مهارت‌های خود را به چالش بکشند و دارت‌ها را به سمت سیبل‌هایی که در دیوار آویزان می‌شوند، پرتاب نمایند. شما می‌توانید از دارت‌های مغناطیسی استفاده کنید که به جای موارد نوک تیز استفاده می‌شود و خطر کمتری برای شما به همراه خواهد داشت.
کادو برای پسر ۱۱ ساله
کادو برای پسر 14 ساله

کادو برای پسر ۱۲ ساله

همچنین از دیگر ایده‌هایی که می‌توانید برای فرزند نوجوان خود از آنها بهره ببرید، می‌توان گفت:

 • کوادکوپتر: استفاده از این نوع وسیله که می‌تواند برای کسانی که عاشق تکنولوژی هستند بسیار هیجان انگیز باشد، به عنوان یک هدیه عالی باشد. این وسیله محرک می‌تواند با چهار موتور و یک بدنه مقاوم، پرواز کند. این نوع وسیله می‌تواند از طیق یک ریموت کنترل شده و در انواع فضاهای سرپوشیده یا باز نیز مورد استفاده و سرگرم کننده باشد.
 • اسکیت برقی: شما می‌توانید از اسکیت‌های برقی برای ورزش کردن فرزندان خود استفاده کنید. آنها می‌توانند به راحتی بر روی اسکیت‌ها سوار شده و از جابه‌جایی در محیط‌های مختلف مانند پارک یا اماکن دیگر لذت ببرند. مزیت استفاده از اسکیت برقی آن است که می‌تواند به راحتی از طریق ژیروسکوپی که دارد، تعادل را برای جابه‌جایی فرزند شما حفظ نماید.
 • لپ تاپ: شما می‌توانید از لپ‌تاپ برای کادو برای پسر خود استفاده کنید که در نوجوانی می‌تواند به پیشرفت درسی و فعالیت‌های مجازی او بسیار کمک کند. شما می‌توانید با لپ تاپ به آنها آموزش زبان، آموزش برنامه نویسی و بسیار مسائل دیگر را ارائه کنید.

کادو برای پسر ۱۴ ساله

دوره نوجوانی، دوره‌ای است که کم کم نیازهای افراد برای رسیدن به استعداد و یا آموزش در آن مشاهده می‌شود و از این رو شما می‌توانید با انتخاب‌های صحیح در تهیه کادو برای پسر، آنها را در رسیدن به اهدافشان علاوه بر سرگرمی، جلو بیندازید. در مورد کادوهایی که می‌توان برای پسر 14 ساله درنظر گرفت می‌توان گفت:

 • پاور بانک: ممکن است فرزند شما در این سن دارای یک لپ تاپ یا یک تبلت و یا یک وسیله الکترونیکی قابل شارژ باشد که شما می‌توانید از یک پاور بانک برای آن استفاده نمایید. این نوع کادو برای پسر 14 ساله می‌تواند بسیار مناسب باشد؛ چراکه فعالیت او با تبلت یا سایر وسیله‌های الکترونیکی معمولا بسیار زیاد است.
 • اسپیکر بلوتوثی: امروزه نوجوانانی هستند که از این سنین شروع به گوش کردن موسیقی و موزیک می‌نمایند. ممکن است آنها به علت فعالیت‌های هنری و یا کار کردن با موسیقی یا شرکت در این گونه کلاس‌ها نیاز به یک بلندگو همراه داشته باشند که این نوع اسپیکرها می‌تواند بسیار مناسب باشد.
 • از دیگر وسایلی که می‌توان به عنوان کادو برای پسر 14 ساله معرفی نمود، می‌توان به کره جغرافیایی، دوربین عکاسی سریع، هدفون و هندزفری، بلوز و تیشرت، ماشین اصلاح صورت، عینک آفتابی، ابزارهای چندکاره، عطر و ادکلن و غیره اشاره نمود.
کادو برای پسر ۱۴ ساله
بهترین کادوها برای پسران

کادو برای پسر ۲۰ ساله

دهه 20 سالگی دوره‌ای مهم در زندگی انسان‌ها است که می‌تواند سرنوشت و مسیر او را تا حد خوبی تعیین کند. در این دوره جوانان در تلاش برای یافتن یک مهارت و ورود به جامعه هستند که به همین خاطر ممکن است به موارد مختلفی نیاز داشته باشند که برخی از آنها را می‌توان در قالب ایده‌هایی برای کادو برای پسر درنظر گرفت:

 • وسایل الکترونیکی: بسیاری از وسایل هستند که می‌توانید از طریق آن‌ها در رشد سریع‌تر این دسته از افراد کمک کنید. از جمله تهیه یک تلفن همراه هوشمند، لپ‌تاپ، کامپیوتر شخصی، یک میکروفون، وسایل استودیو خانگی و غیره.
 • کارت‌های هدیه: شما می‌توانید با تهیه و هدیه کارت‌های هدیه، انتخاب خرید محصول و یا کادو برای پسر را به خود او بسپارید. یکی از بهترین نوع کارت‌های هدیه، کارت‌های فروشگاه‌های اینترنتی و یا بانکی می‌باشد که می‌تواند به راحتی از طریق آن فروشگاه‌ها یا بانک‌ها در قالب فیزیکی یا مجازی قابل خرید و اهدا باشد.
 • ست‌های لوازم ورزشی: شما می‌توانید با تهیه ست‌های ورزشی برای این دسته از افراد، آنها را برای شرکت در کلاس‌های ورزشی از جمله هنرهای رزمی و یا فوتبال و شرکت در سالن‌های ورزشی تشویق نمایید.
 • محصولات چرمی: برخی از محصولات چرمی وجود دارند که حتی در سنین 30 – 40 سالگی هم می‌توانند به عنوان یک کادو برای پسر تلقی شوند. از جمله ست‌های چرمی کمربند، کیف پول، جا کلیدی و غیره که می‌تواند با نام و یا ماه تولد دلخواه شما برای فردی که می‌خواهید اهدا شود.
 • از دیگر ایده‌ها برای تهیه کادو برای پسر 20 ساله می‌توان به تهیه ماشین اصلاح و ریش، ست عطر و ادکلن مردانه، کول پد، کنسول‌های بازی، کتاب‌های انگیزشی، لوازم کوهنوردی، ساعت هوشمند، عینک، ماگ و غیره اشاره نمود.

بهترین کادو برای پسر

مسئله مهم در انتخاب بهترین کادو برای پسر، دوره سنی و نیاز او است که می‌تواند بهترین ایده‌ها را برای تهیه یک هدیه کاربردی برای شما فراهم کند. از این رو شما می‌توانید بعد از این موارد، سلیقه را هم درنظر داشته باشید. هدیه دادن به پسران می‌تواند به دلیل مناسبت‌های مختلفی مانند سالروز تولد، سالگرد ازدواج، روز مرد و غیره انجام شود.

بهترین هدیه برای نوزاد پسر

اگر یکی از نزدیک‌ترین دوستان یا اقوام نزدیک شما به تازگی صاحب فرزند پسر شده‌اند، شما می‌توانید از این مناسبت برای بازدید از آنها، تحکیم روابط و خوش آمدگویی به فرزند تازه به دنیا رسیده آنها بپردازید. از جمله ایده‌های تهیه یک هدیه برای نوزاد پسر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارتند از:

 • پتو نوزادی: پتوهای نوزادی می‌توانند بهترین نوع هدیه در این نوع رویدادها باشند که هرکدام دارای طرح و جنس مختلفی هستند.
 • قاب عکس: شما می‌توانید با اهدا قاب عکس، یک هدیه کاربردی را به خانواده فرد مقابل تقدیم کنید که می‌تواند به راحتی در اتاق کار یا اتاق کودک شما قرار گیرد.
 • ست‌های جوراب: با استفاده از جوراب می‌توان در گرم نگهداشتن پای نوزادان کمک کرد. این نوع هدیه جزو رایج‌ترین ایده‌ها جهت کادو برای پسر است.
 • از دیگر ایده‌ها می‌توان به ست بهداشتی، عروسک، آویز تخت موزیکال، پاپوش، آغوشی نوزاد، کوله پشتی کودک، قنداق نوزادی، پیش بند نوزادی اشاره نمود.
بهترین هدیه برای نوزاد پسر
هدیه برای نوزاد پسر

بهترین هدیه تولد برای عشقم

بخش اعظمی از انسان‌ها در طول زندگی خود دارای رابطه عاشقانه می‌شوند که این می‌تواند با پستی و بلندی‌های مختلفی همراه باشد. از این رو می‌خواهیم برخی از ایده‌هایی که می‌توان در روابط عاشقانه برای شما زیبا و مناسب باشد را معرفی کنیم که به شرح زیر هستند:

 • پوشاک: یکی از بهترین نوع هدیه‌هایی که می‌توانید برای عشق خود تقدیم کنید، پوشاک است که شامل جوراب، پیراهن، شلوار و غیره می‌باشد. استفاده از این نوع هدیه بهتر با توجه به استایل و سلیقه شوهر یا عشق شما باشد.
 • گوشی موبایل: شما می‌توانید به عنوان یک تلفن همراه بکاپ از این نوع هدیه به عنوان کادو برای پسر نیز استفاده کنید .
 • دوربین عکاسی: دوربین عکاسی یکی از بهترین هدیه‌هایی است که در خانواده می‌تواند وجود داشته باشد. فرقی ندارد به چه کسی آن را هدیه می‌کنید، چراکه تمام اعضای خانواده از آن استفاده می‌کنند و می‌توانید در نهایت زمانی که به سن پیری رسیده‌اید، از خاطرات ثبت شده در آن لذت ببرید.
 • گجت‌های پوشیدنی: یکی از بهترین نوع هدیه‌های برای پسران و مردان می‌تواند گجت‌های پوشیدنی باشد که شامل مچ بندهای هوشمند هستند و می‌توانند برای شمارش قدم‌ها در ورزش، نبض، وضعیت اب یا وضعیت ضربان قلب استفاده شوند.
 • شکلات: یکی از بهترین نوع هدیه‌های تولد، شکلات است که می‌تواند شیرین و جذاب باشد.

کادوی خاص برای پسر

اگر قصد دارید کادوهای خاصی را برای سوپرایز کردن پسر خود تهیه کنید، می‌توانید از ایده‌های زیر کمک بگیرید که می‌توانند بسیار مناسب و جذاب باشند. از جمله:

 • کوله پشتی مسافرتی: یکی از بهترین وسایلی که ممکن است برای پسر شما به کار آید، کوله پشتی مسافرتی است. این وسیله می‌تواند زمانی که فرزند شما بخواهد یک تفریح علمی یا دوستانه با رفیق‌های خود داشته باشد، بسیار کاربردی گردد.
 • یک دفترچه یادداشت: گاهی یک دفترچه یادداشت می‌تواند برای پسران هدیه خاص و متفاوتی باشد. حتما بهتر است دفترچه یادداشت یک استایل زیبا و حالتی کاربردی داشته باشد.
 • دوربین ورزشی: اگر شوهر شما پرهیجان و ورزشکار است، می‌توانید از دوربین‌های ورزشی استفاده کنید که می‌توانند برای ثبت لحظاتی زیبا در زمان دوچرخه سواری، اسکی روی آب و سایر ورزش‌های حرکتی مناسب باشند.
 • ست رومیزی: برای کسانی که پشت میز فعالیت خود را دارند، شما می‌توانید ست‌های رومیزی تهیه کنید که شامل انواع وسایل از جمله جاکارتی، ساعت رومیزی یا موارد دیگر می‌شوند.
 • از دیگر ایده‌ها برای کادو خاص برای پسر می‌توان به کنسول‌های بازی، لوازم الکترونیکی برای ذخیره‌سازی مانند هارد اکسترنال، عطر و ادکلن، هدفون بیتس، آلات موسیقی مانند گیتار، کفش‌های برندهای معروف، دوچرخه برند، اسلحه تیراندازی و غیره اشاره نمود.
کادوی خاص برای پسر
کادو های خاص برای پسر

شما می‌توانید بهترین کادوها برای دختران را از این قسمت مشاهده نمایید.

کادو برای دوست پسر

برای کسانی که نامزد هستند و یا در یک رابطه سالم قصد ازدواج با هم را دارند، می‌توانید کادو بگیرید و روابط خود را از همان ابتدا با ریشه و پایه‌های محکم جایگذاری کنید. برای این کار ممکن است سردرگم شوید که چه چیزی می‌تواند به عنوان کادو برای دوست پسر مناسب باشد که در این قسمت به برخی از موارد آن می‌پردزایم.

برای تولد دوست پسرم چی بخرم؟

کادو دادن به دوست پسر می‌تواند به مناسبت تولد او همراه باشد که در این صورت می‌توان از موارد زیر به عنوان ایده برای تولد استفاده کرد:

 • مچ بند الکترونیک: شما می‌توانید از مچ‌بندی های هوشمند برای تولد و به عنوان کادو برای او استفاده کنید.
 • پاور بانک: یکی از وسایل کاربردی برای آنها، پاور بانک خواهد بود که می‌توانند در سفرها و جابه‌جایی‌ها از آن استفاده کنند.
 • ایرپاد: شما می‌توانید به عنوان یک وسیله کاربردی از ایرپادهای بی سیم استفاده کنید که می‌تواند بسیار مورد استفاده آنها قرار بگیرد.
 • ساعت مچی: این نوع کالا هم به عنوان یک وسیله رایج برای هدیه دادن است که می‌تواند برای دوست پسر شما جذاب و در عین حال دوست‌داشتنی و یک همراه همیشگی باشد.
 • ماشین اصلاح: شما می‌توانید از این وسیله برای مرتب نمودن ظاهری او استفاده کنید. ماشین‌های اصلاح می‌توانند برای مرتب و آرایش کردن ریش‌ها و موهای آنها استفاده شده و به همین خاطر تا مدت‌ها کاربردی باشند. این وسیله حتی در زندگی مشترک شما هم مورد استفاده قرار گیرد.

هدیه مناسب و ارزان برای دوست پسر

ممکن است با توجه به شرایط اقتصادی که دارید، بخواهید یک هدیه ارزان، مناسب و آبرومندانه تهیه کنید. از جمله ایده‌ها جهت کادو برای پسر می‌توان گفت:

 • هندزفری: شما می‌توانید از یک هندزفری به عنوان یک هدیه اقتصادی و مناسب استفاده کنید که بسیار کاربردی نیز می‌باشد.
 • کمربند: شما می‌توانید برای دوست خود از کمربند استفاده کنید که یک نوع کالای رایج در هدیه به پسران است.
 • کیف لپ تاپ: مورد دیگر از ایده‌ها در کادو برای پسر، کیف‌های لپ تاپ هستند که در صورت داشتن این وسیله برای آنها مناسب خواهد بود.
 • پیراهن: یک هدیه بسیار مناسب، اقتصادی و در عین حال آبرومندانه است که می‌تواند حتما در لیست ایده‌های هدیه برای دوست پسر یا شوهر شما قرار داشته باشد.
 • از دیگر ایده‌ها برای این مورد می‌توان به دستبند چرم، اسپینر، باکس شکلات، خودنویس، عینک آفتابی و کتاب اشاره کرد.
هدیه مناسب و ارزان برای دوست پسر
بهترین هدیه برای دوست پسر

چقدر این مقاله واستون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا رایتون ثبت بشه

میانگین امتیازات 4.2 / 5. تعداد رای های شمرده شد: 13

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میده!

سید مطهر اطهری

فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار ♦️ مشغول به کار در زمینه‌های برنامه نویسی، سئو، گرافیک، تدوین، علاقه‌مند به حوزه‌های تکنولوژی، فیلم و سریال، موسیقی ♦️ نوازنده ویولن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا