تکنولوژینقد و بررسی

بهترین مارک سرخ کن بدون روغن (معرفی برندهای برتر)

بهترین مارک سرخ کن بدون روغن (آشنایی با برندهای برتر)

سرخ کن بدون روغن، برای هر نوع آشپزی مناسب است. از یک فن برای گردش هوای گرم برای پختن، ترد کردن یا کاراملی کردن غذاها سریع‌تر از حرارت تابشی معمول در یک توستر معمولی یا فر سنتی استفاده می‌کند. این روزها، آن‌ها در بسیاری از آشپزخانه‌ها حضور دارند، مخصوصاً آن‌هایی که به دنبال درست کردن وعده‌های غذایی سریع و ساده هستند. در ادامه شما را با بهترین مارک سرخ کن بدون روغن آشنا می‌کنیم.

اینستنت Vortex Plus 6

این سرخ کن عملکرد 6 در 1 دارد؛ یعنی قابلیت سرخ کردن در هوا، سرخ کردن، کباب کردن، آبگیری، پخت و گرم کردن جز قابلیت‌های این مدل است.

از فناوری EvenCrisp برخوردار است. یک فناوری پیشرفته که جریان هوا را به سمت پایین هدایت می‌کند تا یک روکش طلایی عالی و غذایی ترد و لطیف در هر زمان را به شما ارائه دهد.

شما می‌توانید در زمان کم، غذایتان را از حالت یخ‌زده به طلایی در عرض چند دقیقه تبدیل کنید. غذاهای لذیذ را با تنوع دمایی 95 تا 400 درجه فارنهایت ایجاد کنید. سبد و سینی آن قابل شستشو در ماشین ظرف‌شویی هستند.

نینجا AF160

با استفاده از سرخ کن‌های بدون روغن از خوردن غذای سرخ شده بدون احساس گناه لذت ببرید. سرخ کردن مواد با هوا 75% چربی کمتری نسبت به روش‌های سنتی سرخ کردنی دارد.

در واقع سرخ کن نینجا سبد نچسب و بشقاب کریسپر با روکش سرامیکی XL مناسب دارد. با آن می‌توانید 1.36 کیلوگرم سیب‌زمینی سرخ کرده یا بال مرغ را در آن آماده کنید.

برای پخت‌وپز یک جمع 4 تا 6 نفره مناسب است. قدرتی برابر با 1750 وات و دمای 40 تا 240 درجه سانتی گراد دارد. برنامه‌های آن شامل:

 • Air Fry
 • Air Roast
 • Air Broil
 • Dehydrate
 • Reheat
 • Bake
نینجا AF160

Cosori Pro LE

با تکنولوژی گردش حرارت سریع 360 درجه، با خیال راحت از همان بافت ترد سرخ کردنی سنتی با تا 85 درصد چربی کمتر لذت ببرید.

این سرخ کن غذای شما را با دمای پیشرو در صنعت تا 450 درجه فارنهایت طبخ می‌کند و راندمان گرمایش را 20 درصد سریع می‌کند. در واقع به شما در تهیه یک غذای سریع کمک می‌کند.

9 عملکرد پخت‌وپز با یک لمس روی یک صفحه‌نمایش شیشه ای به شما امکان پخت آسان و سریع می‌دهد. می‌تواند 5 لیتر فضای پخت‌وپز را در خود جای دهد که غذای کافی برای 1 تا 4 نفر آماده کند. با طراحی جمع و جور فضای کمی را روی میز شما اشغال می‌کند.

با یک سبد نچسب بدون BPA، می‌توانید زمان کمتری را صرف تمیز کردن و لذت بردن از وعده‌های غذایی خود کنید. قابلیت شستشو در ماشین ظرف‌شویی دارد.

کوسوری مدل Caf-P583s

دارای عنصر گرمایش فوقانی و پایینی منحصربه‌فرد و سنسورهای دوگانه برای کنترل دقیق‌تر دما است. این باعث می‌شود غذا دوبرابر سریع‌تر از فرهای سنتی پخته شود و نتایج تردتری را تضمین می‌کند.

ظرفیت 6.4 لیتری و توان 1700 واتی با 12 برنامه پخت پیش فرض دارد . شما می‌توانید زمان و دما را مطابق با ذائقه خود تنظیم کنید. با این سرخ کن 55% در قبوض انرژی صرفه‌جویی کنید. می‌تواند انواع غذاها را در یک حرکت بپزد تا نیازهای خانواده را برآورده کنید. با سبد بدون BPA و نچسب، می‌توانیم تمیز کردن را بعد از پخت برای خود راحت کنید.

بهترین مارک سرخ کن بدون روغن
کوسوری مدل Caf-P583s

نینجا دوقلو  AF400

در مصرف انرژی خود هنگام درست کردن غذا با سرخ کن دوقلو نینجا AF400 صرفه‌جویی کنید. این محصول صرفه‌جویی در انرژی تا 65٪ را به سما هدیه می‌دهد.

با این محصول می‌توانید 2 غذا را به 2 روش بپزید و هر دو به طور هم‌زمان آماده هستند. از عملکردها و زمان‌های مختلف در هر کشو برای ایجاد وعده‌های غذایی کامل در یک دستگاه استفاده کنید.

 دارای 6 عملکرد پخت است و بعد از پخت شما غذایی با 75% چربی کمتر در دسترس دارید. شما می‌توانید در این سرخ کن برای 10 تا 12 نفر غذا درست کنید.

2 کشو نچسب 4.75 لیتری قابل شستشو در ماشین ظرف‌شویی است. هر کشو تا 1.4 کیلوگرم سیب‌زمینی سرخ شده یا یک مرغ 2 کیلوگرمی قرار می گیرد. تا 75 درصد سریع‌تر از فرهای فن دار غذا خود را بپزید. این محصول دارای دو عدد بشقاب کریسپر با روکش نچسب است.

سرخ کن هوشمند اجاق‌گاز برویل مدل  BOV860BSS

این سرخ کن با سیستم Element iQ عملکرد و تطبیق‌پذیری بالایی را به شما ارائه می‌دهد تا با هوا غذایتان را سرخ کنید و از 11 عملکرد پخت‌وپز بهره ببرید.

دماهای بالاتر همراه با جابه‌جایی فوق‌العاده حداکثر جریان هوا، غذاهای سرخ شده خوشمزه و ترد را ارائه می‌دهد. فن آوری SUPER CONVECTION می‌تواند زمان پخت‌وپز را تا 30٪ کاهش دهد.

چراغ داخلی فر به طور خودکار در پایان چرخه پخت روشن می‌شود تا به شما کمک کند داخل را ببینید. صفحه‌نمایش LCD برای دسترسی آسان به عملکرد هوشمند داخلی دارد.

سرخ کن هوشمند اجاق‌گاز برویل مدل  BOV860BSS

فیلیپس مدل HD9270

طراحی منحصربه‌فرد آن، سریع‌ترین و یکنواخت‌ترین نتایج را در آشپزی برای شما ایجاد می‌کند و اجازه می‌دهد تا همه مواد غذایی در معرض گرمای ثابت و گردشی قرار بگیرند. برای طبخ انواع غذاها و نتیجه‌ای خوشمزه و ترد انتخابی مناسب است.

صفحه‌نمایش لمسی دیجیتال با 7 برنامه از پیش تنظیم شده ارائه می‌شود تا به راحتی تصمیم بگیرید که کدام دما برای پختن غذای شما بهتر است.

تمامی قطعات این دستگاه قابلیت جدا شدن دارند و می‌توانید در ماشین ظرف‌شویی آن‌ها را بشویید. قدرت این دستگاه 2000 وات با ظرفیت 6 لیتر است.

Ninja DZ071

این سرخ کن از تقسیم‌کننده برای پخت با دو سبد 3.5 لیتری برای غذاهایی که به زمان‌ها یا زمان‌های پخت متفاوتی نیاز دارند استفاده کرده و 7 لیتر ظرفیت دارد.

با فناوری DUALZONE  آشپزی پشت سر هم را حذف کنید. 2 غذا را به دو روش با اتمام هوشمند بپزید یا تنظیمات را در هر دو منطقه با Match Cook برای 7 لیتر ظرفیت کامل همگام کنید.

دارای 6 عملکرد پخت‌وپز است و 2 فن حرارتی با هم کار می کنند تا به پخت یک غذای کامل 40 درصد سریع‌تر از فر سنتی شما کمک کنند. سبد سرخ کن بادی با ظرفیت 7 لیتر و صفحات کریسپر نچسب، قابل شستشو در ماشین ظرف‌شویی هستند.

بهترین مارک سرخ کن بدون روغن
Ninja DZ071

فیلیپس HD9860

با فناوری سنجش هوشمند برای پخت‌وپز سالم، پخت، کباب کردن و… ظرفیت 7.3 لیتری دارد. برنامه‌های آشپز هوشمند برای غذاهای محبوب شما را نیز پشتیبانی می‌کند. این دستگاه دارای 2225 وات قدرت است و شما می‌توانید با کمک آن 5 برنامه پخت داشته و دما را تنظیم نمایید.

تفال YV9708

دستگاه منحصربه‌فرد 2 در 1 هوای گرم دو منطقه پخت‌وپز برای تهیه یک غذای کامل در یک حرکت را داراست. این سرخ کن شامل یک سینی پخت اضافی به طور مستقیم در محصول است و دستگاه به صورت دایره ای طراحی شده است.

گردش هوای منظم با بازوی همزن چرخشی پخت ملایم غذاهایی که نیاز به سرخ شدن را دارد ارائه می‌دهد. با کنترل دمای خودکار، امکان سرخ کردن کم‌چرب را فراهم می‌کند. دمای قابل‌تنظیم برای پخت دقیق 80 تا 220 درجه سانتیگراد است.

9 برنامه خودکار به طور مستقیم بر روی صفحه‌نمایش با سطح لمسی بزرگ داررد.قابلیت خاموش شدن خودکار هنگام باز کردن درب را نیز داراست. تمام اجزا کاسه ActiFry، اجاق‌گاز و درب قابل جابه‌جایی و شستشو در ماشین ظرف‌شویی هستند.

تفال YV9708

تفال EY5058

دارای فناوری 2 در  1، سرخ کن و گریل هوای گرم در یک دستگاه وجود دارد. سرخ کردن سالم با نتایج ترد و قهوه ای طلایی با روغن کم یا بدون روغن در کنار  99% چربی کمتر.

توانایی پخت سریع دارد و 49% سریع‌تر از اجاق های کلاسیک عمل می‌کند. دارای  8 برنامه پخت پیش فرض و یک صفحه تاچ است. تنظیم دما با دقت بالا از 80 درجه سانتیگراد تا 200 درجه سانتیگراد برای نتایج عالی در هر زمان. تمام قطعات قابل جابه‌جایی قابل شستشو در ماشین ظرف‌شویی هستند.

نوتریکوک AF205K

%85 چربی کمتر نسبت به سرخ کردن سنتی برای شما می‌سازد و درعین‌حال همان طعم سرخ شده لذیذ را حفظ می‌کند.

با طراحی شیک، روکش فولاد ضدزنگ درجه یک و اندازه جمع‌وجور خودش را در لیست بهترین مارک سرخ کن بدون روغن قرار داده است.

فناوری Smarttemp به طور خودکار دما را تنظیم می‌کند تا همه چیز فوق‌العاده شود. یادآور لرزش یک قابلیت مفید است که به شما امکان می‌دهد بدانید چه زمانی باید محتویات را تکان دهید تا یکنواخت سرخ شوند. سبد درجه یک بدون Pfoa، bpa، پوشش نچسب و قابل شستشو در ماشین ظرف‌شویی است.

بهترین مارک سرخ کن بدون روغن
نوتریکوک AF205K

سرخ کن دوقلو نوتریکوک AF800

دارای دو سبد بسیار بزرگ با کنترل مستقل است تا بتوانید غذاهای مختلف را به روش‌های مختلف به طور هم‌زمان در دو سبد 4 لیتری بپزید. همراه با یادآور لرزش که به شما این امکان را می‌دهد بدانید چه زمانی باید محتویات را تکان دهید تا یکنواخت سرخ شوند.

فقط کافی است هر یک از تنظیمات از پیش تنظیم شده را تا در زمان مشخص غذای شما آماده شود. ویژگی Sync Finish پخت‌وپز را در هر دو سبد همگام می‌کند تا اطمینان داشته باشید که غذاها هم‌زمان آماده می‌شوند.

بهترین برندهای سرخ کن بدون روغن

پس از سال‌ها، ما شاهد ظهور برندهای جدید و تزلزل برندهای تثبیت شده در وظایف مختلف سرخ کن‌های بدون روغن هستیم. در واقع هر برندی چند مدل برتر را در لیست خود دارد؛ اما چند برند جا خود را در بازار جهانی ثابت کرده‌اند مانند:

 • Instant Pot
 • Ninja
 • Philips
 • Breville
 • Tefal
 • Nutricook

چقدر این مقاله واستون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا رایتون ثبت بشه

میانگین امتیازات 5 / 5. تعداد رای های شمرده شد: 1

اولین نفری باشید که به این مقاله رای میده!

زهرا سامره

من با تجربه‌ام به شرکت‌ها از طریق تولید و توسعه محتوا کمک می‌کنم تا کسب‌و‌کار خود را رشد داده و به اهداف خود برسند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا